Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az idei szilveszteren is...

Az idei szilveszteren is itthon leszek 16 éves létemre?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Közeleg a szilveszter,és még semmi programom nincs,csak az,hogy itthon ülök,és gépezek,éjfélkor meg kimegyek nézni a tüzijátékokat az utcán.Nincs sok barátom,akik meg vannak,azok is elmennek más emberhez bulizni,szórakozni.Engem sosem hívnak.Még akire számítottam,az is máshova megy el,a saját barátikörébe.Így már azt gondolom,hogy egyetlen egy barátom sincs.16 éves létemre itthon leszek szilveszterkor.Tudom,hogy nem gáz,de én el szeretnék valahova menni,de sehova nem tudok.Ti mit tennétek a helyemben?

2014. dec. 20. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
1.Miért nem kérded meg a barátaidat, hogy nem mehetnél-e te is velük? Ha azt mondják nem, akkor sajnos nincs más választásod. Esetleg gyere velünk, ha lány vagy :D
2014. dec. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem simán kibírható egyedül a szilveszter.

Kb 13 éves koromtól egyedül "ünnepeltem" a szilvesztert, mert anyámék aludtak. Ráadásul nekem születésnapom is akkor van.

17 évesen mentem el először valahova szilveszterkor.

2014. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. válaszolónak.Azért mert akikkel megy,azokat én nem nagyon kedvelem,meg nem is látnának szívesen,meg nincs is kedvem velük lenni.
2014. dec. 20. 13:30
 4/10 anonim ***** válasza:

egyedül is lehet menni.


Te hívtál valakit szilveszterezni?

2014. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hívtam senkit,mert akit tudnék hívni,az már máshova megy.Tavaly is egyedül szilvesztereztem,hát nem jó érzés.
2014. dec. 20. 15:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok. De ha hívnának, se mennék sehová. Majd írunk egymásnak e-maileket ;)
2014. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Veggyél tűzijátékot.
2014. dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden évben veszek :D
2014. dec. 22. 22:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, voltál valahol?
2015. jan. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.Itthon voltam,de nem volt olyan vészes,mint amire számítottam.Majd a mostani szilveszterre talán összejön valami.
2015. jan. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!