Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 dpo. -n erős görcsök, és...

7 dpo. -n erős görcsök, és egész napos nagyobb mennyiségű barnázás. Valaki tapasztalt már ilyent?

Figyelt kérdés
Orvosi uh-kal, és hőmérőzéssel bizonyítottan a 14. napon volt peteérésem, tüszőrepesztő injekciót is kaptam. Megvagyok ijedve :-(

2015. ápr. 13. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Barnazas nekem egyszer sem volt ilyen koran. Viszont nem akarok hiu remenyt kelteni, de nekem eddig ketszer fordult elo dpo7 es 9 kozott eros gorcs es huvelybe nyilalo fajdalom (annyira eros, hogy egy pillanatra elakadt a lelegzetem). Mindketszer babas voltam ;)

Drukk neked!

(Ird majd meg, mi lett)

2015. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hétfő óta tart a barnázás, görcs még kedden volt, tegnap meg ma nem. Hőm fent van azóta is, viszont 1 tisztasági betétet "elhasználok" egy nap. :-( Olvasgattam hogy lehet sárgatest-elégtelenség is...vagy nem tudom. Nagyon bíztam ebben a hónapban. :-( Le vagyok eléggé törve.
2015. ápr. 16. 18:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy a mensi előtti barnázást a hőnek kéne-e már mutatnia? nagyon össze vagyok zavarodva.. :-(
2015. ápr. 16. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Mensi elotti barnazast nekem a ho nem mutatta, csak a mensi 1-2 napjan esett vissza. :/

Amig nincs rendes verzes, addig van remeny! Plane, hogy a gorcsok is elmultak. Drukk neked tovabb!

#1-es voltam

2015. ápr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!