Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az abszolut kulonbseg a...

Mi az abszolut kulonbseg a rendes nogyogyasz es az ugynevezett gyerek vagy tininogyogyasz kozott? Hany eves korig erdemes a gyereknogyogyaszhoz menni? Araikban kulonbseg?

Figyelt kérdés
Azt ertem persze, hogy a rendes nogyogyasz nyilvan erett nokre, marmint testileg fejlett nokre szamit praxisa soran, de es nyilvan a tininogyogyasz egy reszben felvilagosito szerepet is tolt be, marmint nem rutinszeruen beszel a kamasszal, hanem elmagyarazza, hogy mi tortenik a kamasszal, de eljarasban kulonbseg? Arban esteleg? Ha van tapasztalat a gyereknogyogyasszal kapcsolatban azt megkoszonnem, ha leirnatok.
2015. ápr. 13. 18:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kedves 70%

Azért a professzornak csak van "némi" rálátása az általa tanított ifjak hozzáálását illetően, nem gondolod?

2015. ápr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Olyan 15-16 éves lánnyal még nem találkoztam, aki inkább férfi nőgyógyászhoz menne, mint nőhöz. A természetes szégyenérzet még hibátlanul működik abban a korban.
2015. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Milyen professzor?! Pszichiáter, akinek ez a kutatási területe? Vagy olyan nőgyógyász, aki felmérést végez a kollegák körében (több száz, ezer embert érint!) a nőorvosok gondolkodásáról?

Hagyjuk már ezt:) A professzor egy kinevezés, egy cím, ami arról szól, hogy adott területen belül valalki szakmailag bizonyos eredményeket ért el, vagy kutatási területe van. Attól még nem lát bele a többi ember fejébe.

Az meg, hogy ki megy férfi és ki női orvoshoz magánügy. El kellene végre fogadnod, hogy nem mindenki gondolkodik úgy, mint te. A világ különböző emberekből áll, akik nem a te hasonmásaid. Nem kicsi nárcizmus lehet benned:)

Kamaszként kb az osztály lányai közül 10 járt férfi orvoshoz, 2 nőhöz (ebből én voltam az egyik), 2 pedig nem ment még nőorvoshoz. Volt nő és volt férfi orvos is a városunkban.

Mindenkinek más a fontos. Én a nőt preferáltam, mert szégyenlős voltam, de a csajok nagyrésze nem így döntött. Na és?!

2015. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Neked csak a te gondolkodásod az elfogadható, aki nem ért veled egyet az vagy nárcisztikus, vagy sarlatán professzor, vagy bármi amivel megsérthetsz bárkit.

Sajnállak, tiszta szivemből mondom, nem gúnyolódni akarok.

2015. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha van, illetve lenne választási lehetősége a 14-18 éves lánynak, akkor inkább menne női nőgyógyászhoz mint férfihez.

EZT írtam.

Ha nincs lehetősége választásra, mert olyan helyen lakik, vagy esetleg nem is hallott a lehetőségről hogy vannak már egyre többen női orvosok is, akkor természetesen férfihoz mennek.

Mivel tanítónő vagyok, tapasztalatból írtam ezt kedves 14:50-es válaszolgató.

A másik, amit a professzorról írtál, szintén elfogadhatatlan, hiszen az egyetemen oktat és így nyilván tanítványaival van olyan viszonyban, hogy felelősen ki merje jelenteni, amit mondott.

2015. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint kórboncnoknak kik mennek?
2015. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akik szeretnének sokat tanulni a halálos betegségekről (pl. rák)
2015. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kórboncnoknak az megy el, aki szeretne "beruházni" a jövőjébe. Nagyon hasznos dolog, ha rajtam múlna minden orvosnak kötelezővé tenném 2-3 évre.
2015. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!