Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna folyás? De reggelre...

Barna folyás? De reggelre elmúlt (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval 4 hónapja volt az első akkor rendes vér volt,azután semmi...tegnap a suliba egyik órán hányingerem volt,görcsölt a hasam uàna 1 órával később azt vettem észre barna folyásos a bugyim...délután óta teljesen tiszta a betét.Természetesen szűz vagyok.14/l

Ezt mi okozra?Kell-e betétet használnom?

Előre is KÖSZÖNÖM az segítő és értelmes válaszokat! ; )



2015. ápr. 15. 23:21
 1/7 anonim válasza:

Nekem már másféle éve megvan. Azzal nincs baj, ha sokáig nem jött meg, előfordul az ilyen, sőt természetes. Azt hiszem a barna folyással nincs gond, előfordul velem is néha-néha (elején, végén). Lehet, hogy kicsit stresszes vagy. Esetleg használhatnál tisztasági betétet, az megvéd a mindennapokon (fehér folyás, meg ez is..stb.) meg ilyenkor is. Remélem segítettem! (:

14/l

2015. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha úgy látod normális vérzésed lesz, akkor használj rendes betétet, addig jó a tisztasági is.
2015. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,sokat segítettetek! :)

De valószínűleg menszesz előjele(csak mert sose volt még barna színű)

Most délután 1-2 csepp aztán most sincs semmi...

Mi lehet ez?

2015. ápr. 16. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt és tökre oda voltam meg vissza hogy juuuj megjött. Következő hónapban semmi, azt követő hónap már vér folyt. Csak szerencsétlenkedik most egy kicsit, hát na, szokott, ez a természetes.;)
2015. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószìnű túl sokat idegeskedsz. Az első után nem baj ha nem a következő hónapban jön meg hanem csak pár hónap múkva(akár fél év is lehet) . Azèrt is lehet mert lehet hogy gyenge a szervezeted s ezért nem olyan erős a vérzés. Betétet mindig hordj magaddal,tisztasági betét pedig legyen rajtad.

Remélem segítettem. 14/L

2015. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Akkor ez menstruáció,csak gyenge?

2015. ápr. 16. 20:24
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom, lehet, hogy gyenge menstruáció, de inkább amolyan előjel.
2015. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!