Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hónappal az aktus után a...

Egy hónappal az aktus után a negatív terhességi teszt biztos?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek évek óta,de aznap mikor történt a dolog,nem vagyok biztos benne,hogy felszívódott volna a tabi.El nem ment belém a párom,de félek ha volt előváladék az okozhatott problémát.A menzeszem megjött de most kevesebb volt.Valamelyik nap csináltam terhességi tesztet,negatív lett (Gabriel teszt volt).Még csináljak tesztet szerintetek vagy ez biztos eredmény egy hónap után?

2015. ápr. 17. 11:55
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:
HA megjött, akkor tuti ,h nem vagy terhes.
2015. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az esélyed a terhességre 0%, de ha meg akarod magad nyugtatni, csinálj még egy tesztet.
2015. ápr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :-) Még lehet a biztonság kedvéért jövő héten is csinálok másfajta tesztet.Nem vagyok teljesen nyugodt.Annyi minden van neten,hogy fogamzásgátló mellett is teherbe lehet esni,valaki menstruált akkoris mikor már teherbe esett és,hogy a teszt nem mutatta ki a terhességet...Úgyhogy csak reménykedem,hogy semmi baj nincs.
2015. ápr. 17. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!