Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azért állt meg a növekedésem...

Azért állt meg a növekedésem mert nem eszem sok fehérjét / vitamint?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy egy ideje nem növök,(1 hónap) és ez azért van mert kevesebbet eszem és nem jut elég tápanyaghoz a szervezetem vagy véglegesen megálltam a növésben?


12 éves / 168 cm / 40-es láb (azt olvastam valahol ez számít) /Anya 157 cm Apa pedig 190 cm. Apa felmenői mind magasak 170 cm felett vannak, anya felmenőit már mind elhagytam./



2015. ápr. 17. 15:43
 1/7 anonim válasza:

Lehetséges,de lehet,hogy ez a maximális testmagasságod.Vitamint enni meg fehérjét enni kell,ha nem is tonaszamra:)

14\L 154,5 cm (én mit szóljak,örülj,hogy ilyen szep magas vagy)

2015. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdeztem, mert az elmúlt 1 hónapban 2-3 kg-ot fogytam, és lehet ezért, mert úgy fogytam, hogy még növésben vagyok?
2015. ápr. 17. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:

egy hónapon nem múlik semmi, de mostantól ügyelj, hogy egyél rendesen. miért nem eszel? adnak neked rendesen enni?

ha még csak 12 éves vagy, még fogsz nőni sokat.

2015. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ettem mert 54 kg-ot soknak gondoltam, de most már 51 vagyok :) És nem éheztetnek, csak elkezdtem egészségesebben enni, és mivel itt a tavasz és jó idő van sokat mozogni a friss levegőn :D
2015. ápr. 17. 16:27
 5/7 anonim ***** válasza:
húst egyél minimum heti 2-3x. arról ne mondj le. tojást is egyél, meg zöldségeket. így baj nem lehet.
2015. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egy éve nem növök.... :D

11 vagyok, 164cm

2015. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Múltkor nagyon fájt a lábam 2 napig es nőttem fél centit
2015. máj. 18. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!