Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A férfi nőgyógyászoknak nincs...

A férfi nőgyógyászoknak nincs merevedésük mikor egy meztelen nőt látnak, matatnak benne?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 21:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Az én dokimnak olyan unott arca van közben, hogy el nem tudom képzelni, hogy merevedése lenne. Legtöbbször a munkámról beszélgetünk vizsgálat közben, szerintem az sem izgatja fel. Nem tudom elképzelni, hogy egész nap álló farokkal mászkáljon, hiszen szinte egész nap puncikat lát. Engem sem hoz lázba banki dolgozóként egy halom húszezres sem. Nemrég pl több mint 100 milliót pakolgattam, és kb annyira hoz lázba mint egy kg liszt. Valahogy a dokik is így lehetnek vele.

Ismered a viccet a munka után kocsmába betérő nőgyógyászról, aki felkiált, hogy végre arcok?

2015. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Köszi, nem nem ismerem.

De gondolom egy pályakezdőt csak felizgat.

2015. ápr. 20. 22:34
 3/30 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy pályakezdőnél nagyon más lenne, a fiatal rajzolni tanulók is összpontosítva rajzolják az aktmodellt, mindennemű izgalom nélkül. A dolgára koncentrál az ember.

Nyilván akadhat kivétel, de nem hiszem, hogy ez lenne a jellemző.


S amennyire tudom, sokaknak a párjuktól sem lesz automatikusan merevedésük, dolgozni kell rajta...

2015. ápr. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%

Hát, ha a nőgyógyászokhoz csak 20-30 közöttii csinos, egészséges nők járnának, akkor még valahol érthetőnek tartanám a kérdésedet, de a helyzet kiábrándítóan más.

Nőgyógyászhoz jár 18-70 évesig minden nő és hidd el a legtöbbjük nem azért mert olyan egészséges. Gombásodás, fertőzések, menstruációs problémák... Szerinted ez olyan izgató lehet?

2015. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
64%

A kolleganőm bizony járt már úgy, hogy éstrevette vizsgálat közben, hogy a (kb 30 éves) dokinak felállt.

Többet nem is ment oda..

2015. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%

De előfordul természetesen, főleg fiatal korukban.

10 év után már ritkábban, és persze nem az 55 éves ápolatlan, nők esetén történik ez, hanem az ápolt fiatalabb korosztálynál, akik szűrésre jönnek. Mert az előző véleménytől eltérően, legalább a fele, de inkább több, szűrésre jön és nem az elhanyagolt fertőzések kikezelése miatt.

2015. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
61%
Persze hogy lehet, de azért nem mászkálnak feltehetőleg egész nap "kivont karddal", legfeljebb a pályakezdők.
2015. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
61%

Pedig van ilyen.Van hogy észre lehet venni,nem orvosi szemmel nêz csak.

Én nőhöz járok,he he.

2015. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
37%

"Én nőhöz járok,he he."


És, ha már ilyen alapon gondolkodunk, honnan tudhatod biztosan, hogy ő nem leszbikus és nem izgul rád ugyanúgy, mint egy férfi orvos? Senkire nincs ráírva a nemi irányultsága.

2015. ápr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze meg pedofil, ugye?... és mindezt "engedéllyel"...
2015. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!