Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A férfi nőgyógyászoknak nincs...

A férfi nőgyógyászoknak nincs merevedésük mikor egy meztelen nőt látnak, matatnak benne?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 20. 21:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
30%

Ugyan nem nekem szólt az utolsó megjegyzés, de azért nagyon sok esetben, ha a kérdező először megy nőgyógyászhoz, akkor írjátok hogy nőhöz menjen, mert az jobb. Itt a kérdésre válaszolva is azzal példálóztok, hogy nőként néz a (férfi) orvos a betegre. Ezzel mindenképpen azt akarjátok sugallni, hogy az a férfi, aki nőgyógyásznak meg, biztosan perverz, szexuálisan túlfűtött stb... Ezen a logikán alapulva, akkor miért nem gondoljátok ugyanezt egy női nőgyógyászról? Ha nagyon profán akarok lenni, akkor egy nő minek szeret egy másik nőben turkálni? Vagy ennyi erővel minden urológusra vagy gasztroenterológusra is mondhatjuk ugyanezt.

Nekem volt rossz élményem női nőgyógyásszal, sőt nemcsak nőgyógyásszal, hanem belgyógyásszal és fogorvossal is, de ebből nem azt a következtetést vontam le, hogy nőhöz többet nem megyek, hanem azt, hogy azt az adott orvost elkerülöm. Az, hogy valaki mennyire empatikus egyáltalán nincs összefüggésben a nemével, hanem azzal sokkal inkább, hogy miért választotta az orvosi pályát. Aki azért, mert szeretne segíteni az embereken az empatikus lesz, aki a pénz vagy társadalmi elismertség miatt, annak meg mindegy, hogy te mennyire érzed magad kiszolgáltatottnak.

2015. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
48%

Nincs igazad utolsó, legalább is szerintem. De ez nem baj. Ahányan vagyunk, annyiféle tapasztalattal, véleménnyel, műveltséggel, neveltetéssel, stb.

A 22,23 éves fiu-férfi bizony nagyon is túlfűtött szexuálisan és nagy szerepet játszik nála a nemiség. Na pont ekkor választ szakot, amihez még a rendkívűli jó kereseti lehetőség is társul.

Az egyetemen az egyik előadó professzornak is az volt a véleménye, hogy bizony azok a fiuk választják nagy általánosságban a nőgyógyász szakmát, akiknek az affinitása a nőkhöz az átlag felett van. Lehet a fejünket homokba dugni és úgy tenni mintha ez nem lenne igaz, de van értelme? Nincs.

2015. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
45%

Jaj utolsó. Ki a fészkes fenét érdekel, hogy mit gondol??? Amíg profin ellát, kedves, alapos, normális. Ne akard már a másik gondolatait kitalálni és kontrollálni! Nem mindenki egyforma még akkor sem, ha férfi. Biztos van, aki a pálya elején arra is gondolhat, de ki a francot érdekel???

Az orvosi pálya már csak ilyen, hogy meztelen embereket látnak. Nyugi bele, a sürgősségis orvos és a sebész is lát naponta egy halom pucér embert. Az aneszteziológus, a nővér, a beteghordó is. Ez egy ilyen terület.

2015. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudnál lenyugodni, kedves utolsó?

Milyen érdeked fűződik ehhez a témához és a férfi nőgyógyászok feltétel nélküli dicsérgetéséhez és ünnepléségez?

Apád, vagy más férfi rokonod esetleg nőgyógyász és elviselhetetlen hallanod, olvasnod, ha esetleg valaki más véleményt alakit ki róluk, mint amit te szeretnél?

Lazíts!! nyugi!

2015. ápr. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
54%

Itt perverzióról én nem beszéltem.De igen is elgondolkodtató hogy férfiakkal van tele ez a szakterület.



De igen is egy fiatal lánynál aki szégyenlős női orvost kell keresni,minden orvosnak utána lehet nézni,hogy mit hallani róla,empatikus,figyelmes,óvatos stb!!!


Itt ha valaki először megy nőgyógyászhoz igen is az orvoshoz menni akaró szemêlyt kell figyelembe venni,neki milyen a személyisége.Ha nagyon gátlásos akkor női orvost kell keresni,ha ez kizart nála akkor férfit,ha van választási lehetőség is a környéken.


Ráadásul most már nem csak az orvosról tudunk információt szerezni,hanem sok helyen internetre felteszik a rendelőt,vizsgáló szobát,a tarifákat,milyen vizsgálat mennyibe kerül.Vannak az orvosról vélem3nyek írva.Tehát lehet kutakodni,informálódni.



Minden esetre nem gondolom hogy perverzek lennének a férfi orvosok,de ên nő párti vagyok,szégyenlős típus,nekem férfi előtt lehet akármilyen tapintatos,jó pofa kínós lenne levetkőzni,ha kívülről meg is játszanám magam,de belül fusztrált,feszült lennék.Még nő előtt is kellemetlen a vetkőzés,terpesztés,alíg várom hogy öltözhessek is fel.


Pont mivel én gátlásos vagyok(visszagondolva erről a gyerek orvos tehet,alapból szégyenlős voltam,de miatta erősödött fel az érzés,de ez másik történet)ezért ha gyerekem lenne és eljönne ennek az ideje mindent elmondanék mi és hogyan fog történni,megkérdezném női vagy férfi orvost szeretne,és mit szeretne hogy elkísérjem,kint várjam meg,vagy egy barátnő a megnyugtatóbb jelenlét.Csak az ő érdekét,érzéseit helyezném előtérbe!



Nő párti vagyok,de nem hinném az orvos nemétől függ hogy mennyire tapintatos,diszkrét netán!!!!



A baj ott van hogy az orvosok elfelejtik elég sokszor hogy az emberek gátlásosak,a vetkőzés kellemetlen nekik,csak annyira szeretnének vetközni amennyire szükség van a vizsgálatnál(legyen akár házi doki az adott orvos )és utána vissza is akarnak öltözni,még az aszisztens jelenléte is zavaró vizsgálatkor és nem szeretnének fél meztelenül hosszú percekig állni,beszélgetni.És ezt nagyon elfelejtik,hányszor hallani,hogy félmeztelenül kellett ácsorogniuk egy sima vérnyomás mérésnél,meg így hajolgatni stb.Nem is beszélve a gyerekek helyzetéről hányszor hallani hogy semmibe veszik őket csoportosan egy bugyiba vizsgálgatjak vagy mêg rosszabb szó szerint teljes ruha nélkül.Hol itt a tapintat?

Egy gyereknek még ha egyedül is van bent az orvosnál nagyon rossz érzés ha az alsóneműjét is levetetik vele és az orvos sokszor ellenkező nemű is,sokat lehetet az iskolában zajló eseményekről,orvosokról olvasni.

Nem úgy vettem észre hogy az orvosok ezt felfognak,megértenék.

Ha egy orvos csak orvos,minden test csak test,akkor hogy hogy a közvetlen kollegája előtt nem vizsgáltatná meg magát,csoportosan főleg nem?

Vagy az orvosnak,felnőttnek jár csak a tapintat.

2015. ápr. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
54%
Tudom nagyon elkanyarodtam,de ha már orvos téma,tapintat meg minden akkor gondolkodjunk el,ebben az esetekben hol is a tapintat,hol az együttérzés?
2015. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
47%

"Empátia a nőkben feltétlenül nagyobb, aki ezt tagadja, az h.lyeségeket beszél.

Biztosan lehet tuskó női orvost is találni, de azért azt se felejtsd el högy a férfiak nem igen járnak nőgyógyászati vizsgálatra, terpesztésre, stb... de a nők viszont igen. Ugyhogy nagy empátia se kellene ahhoz hogy együtt érezzen a páciensével a női orvos. A férfinak bizony kell erőlködnie, hogy megpróbálja elképzelni a nők helyzetét."


Persze, a férfiak mind állatok, mint tudjuk, bezzeg a nők nem, ők angyalok. Ha tudnád, milyen egy férfi urológiai vizsgálat, akkor nem beszélnél ilyen zöldségeket arról, hogy a férfiak nem tudják átérezni a helyzetet. Még jobban is át tudják, mint a nők. Arra meg már végképp nem mondanék semmit, hogy "biztosan lehet tuskó női orvost is találni". Röhej. Amennyi bunkó, beképzelt, zsarnok női orvossal találkoztam, a férfiak ebben meg se közelítik. Ehh, elég is, az egész kommented messziről bűzlik a férfigyűlölettől. Semmi bajom nincs még azzal se, ha történetesen a nőkhöz vonzódsz, de talán a személyes frusztrációid miatt nem kellene egy egész nemet elítélned.

2016. márc. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
77%

Szegény előző....

Lazíts!

2016. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

27-es tényleg nem komplett...

Biztosan van az elején, később már kevésbé.

2016. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Biztosan van az elején, később már kevésbé."


Persze, természetesen, később pedig már csak azért nincs, mert kiverik.

2016. márc. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!