Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik telinyomkodják meztelen...

Akik telinyomkodják meztelen nős képekkel a Facebookjukat, azok között vannak latens homoszexuálisok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Hát megeshet

De inkabb csak egyszerűen idióták

2014. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt nem vágom még, hogy ha meztelen nőkről raknak fel képeket, miért nem szereznek inkább egy lányt... Szóval ezért gondoltam, hogy látens melegek az ilyenek, hogy ne piszkálják őket ezzel, mert nincs nő az életükben és ezért ilyenekkel kell teli rakosgatni a FB-ot...
2014. nov. 25. 23:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Billentyűzet-huszárok. Így próbálják kompenzálni magukat ahelyett hogy magukba néznének. Lehet köztük látens meleg de ez önmagában még kevés ennek a megállapításához..
2014. nov. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én biztos vagyok benne!!!
2014. nov. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Ha valaki látens meleg az nem ebben nyilvánul meg. Aki telerakja a facebookját meztelen csajos fotókkal az szimplán szánalmas gyökér.
2014. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ha heteró lennék sem raknám ilyennel tele az adatlapomat.

Szerintem ezek vmi komplexusra utalnak.


Kb mikor valaki szexista vicceket rak ki,meg ilyenek egetverő élet bölcsességeket a házasságról,meg kapcsolatokról.


Általában az önbizalomhiányosak és akik nem érintkeznek olyan személlyel szexuálisan,akikkel szeretnének azok szokták kirakni,habár mindenki tudja hogy ez így van,de legalább megmutatják másoknak,hogy attól,hogy nincs szex,még vágynak rá:D

Hát elég szánalmas szerintem:)

De eleve a facebook erről szól.

Mutatunk magunkról egy képet.

Legalábbis az idióták többnyire ezt teszik.

2014. nov. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!