Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 11 napja van meg lehetek...

Életre egy esély kérdése:

11 napja van meg lehetek terhes ettől?

Figyelt kérdés
11 napja van meg a menstruációm .soha nem volt ilyen az előtt mindig rendszeresen megjött.Csináltam előtte terhességi tesztet negatív lett. Most is csináltam egyet az is negatív. Hallottam olyat hogy attól hogy megjön nem azt jelenti h nem lehetek terhes igaz ez?

#terhesség #mesturácíó
2015. ápr. 24. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelentkezhet terhesség alatt is akár valóban menzesz, de az általában minimálisabb vérzéssel jár, inkább barnázásban merül ki és kevesebb napig tart, mint az átlag menzesz.

Szóval ha 2 teszt is negatív és menstruálsz, akkor nem gondolnám, hogy terhes vagy, viszont 11 napja menstruálni, szerintem igen csak kiált egy orvosért!

Menj orvoshoz!

2015. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Maga a vérzés most gyenge az elmúlt pár napban.tényleg minimális mint ami szokott lenni.de soha nem történt még ilyen velem.és általában úgy nézz ki nálam a dolog h az első 3 nap erős utána 1,5 nap semmi utána megint kb 2 napig van olyan közepes.most is pontosan jött meg, de azt érzetem h kell h csináljak egy tesztet.ami negatív lett a menszesz előtt.ma csináltam úgy szintén 2.szórra ez is negatív.csak azt nem értem h mi a fene lehet ezért paráztam be. h lehet mégis terhesség. köszönöm az infót.mindenképpen elmegyek dokihoz. arra lennék még kiváncsi h valaki más is járt már e igy?
2015. ápr. 24. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!