Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tisztelt doktor,47 éves nő...

Tisztelt doktor,47 éves nő vagyok nincs gyerekem de a párommal szeretnénk kisbabát, ez lehetséges még az én koromban? A mestruláciom még rendszeresen van

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Eltévedtél. Ez nem doktoros oldal.Itt nem sorakoznak az orvosok, hogy válaszolhassanak.
2015. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De orvosisok vannak, ha az elég :D

Szóval még lehet, de konzultálj a nőgyógyászoddal...

2015. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ki az a "doktor"? ezt az oldalt többnyire tök laikusok látogatják.
2015. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Jézusom! Itt kérdezősködsz, ahelyett, hogy felkeresnél egy nőgyógyászt!
2015. máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
47 évesen kisbaba? Belegondoltatok abba, hogy 10 éves lesz a gyereketek, te akkor 57? Amikor 20 éves lesz, te 67? Hogy fog ez neki esni? Szüksége lesz rád, rátok később is! Jó egészséget kívánok hozzá, ha komolyan gondoljátok, de a gyerek jövőjére is gondoljatok, mert szülőket korán elveszíteni nagyon rossz. Nekem 31 éves korom óta nincsenek szüleim és renttentően hiányoznak, korán mentek el, de nem voltak fiatalok. Érted? 37 éves volt anyám, mikor engem szült már az is kicsit szerintem késő, de ép hogy belefér, apám meg 59, ő 8 évet volt velünk :( Hidd el nem jó érzés, gondolj a gyereketekre!
2015. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
És akkor rosszul is számoltam, mert 48 éves leszel, vagy 49 mire világra jön a gyereketek, úgy számolva az egészet 10 éves gyereknek 58-59 éves anyuka, 20 évesen 68-69 éves anyuka...
2015. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászhoz menj el.
2015. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyapámat 52 évesen szülte az anyja. Sajnos menhelyen nőtt fel.
2015. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Regenor kúrát tudok ajánlani, egyik kúrázóm 8 évnyi sikertelen próbálkozás után, 4 hónapos kúrát követően babát vár! Boldogság van!
2020. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!