Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami gondd lehet velem?

Valami gondd lehet velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kisebb, nagyobb problémám!

20/L vagyok és vannak problémáim de nem nagyon tudok velük mit kezdeni mert eddig orvosok sem figyeltek fel rá hiába panaszoltam el, és nem különösen foglalkoztak vele.

6 éve van lassan ciklusom de még kb soha nem jött meg ugyanazon az időben, és ez enm ide lett volna gondd amig be nem állt volna időre, de sajnos még mindig nem és nagyon kellemetlen és zavaró számomra, és ez melett észrevettem hogy egy ideje olyan helyeken is nekiálltam kissé szőrösebb lenni ahol eddig nem, kedélyingadozásaim vannak láthatóan, és a libidómmal sem nagyon lehet bírni már.... fogalmam sincsen mi lehet a gondom de jó lenne már rá megoldást találni, ha esetleg valakinek hasonlo gondja volt már kérem írjon, adjon tanácsot hogy mit kezdhetek vele.


2015. máj. 7. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológust keress. A legtöbb nőgyógyász ilyen problémára fogamzásgátlót ír fel, ami teljesen felesleges!
2015. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Melleid nem lettek kisebbek? Nem lett melyebb a hangod?
2015. máj. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első kommentelő: Köszönöm a tippet, utánna is járok a dolognak!

Második: Marha vicces vagy.... Azért pö***m még nem nőtt ki...

2015. máj. 10. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!