Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gondd van velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy érzem van valami probléma velem, de fogalmam sincs hogy mi lehet?! 3 hónapja megismertem egy fiút, és eszeveszettül vonzódtam hozzá már a legelső beszélgetésünk óta. Randizgattunk, majd összejöttünk, 2 hónapja vagyunk együtt, és minden egyes alkalommal mikor találkozunk csak egyre jobban és jobban ragaszkodom hozzá... persze volt már ilyen hiszen volt már tartós kapcsolatom, de ilyen még sosem volt velem. Kb pár napja talán 3-4 mintha valaki a feje tetejére állította volna a világot bennem. Utolsó találkozásunk óta mintha nem lennék önmagam. Szinte remegek mikor rá godnolok, 2 napja vele álmodom. A romantikus filmeken elírom magam pedig elötte csak tényleg a leges legjobbon hatódtam meg, de most még a legrosszabb filmen is el tudnám sírni magam...Jön a valentin nap és mindenhol szíveket látok, a lufikat kipukkasztanám legszívesebben, a törékenyet törném és megsemmísitteném az összes létező szívet a világon. Mintha nem lennék önmagam. Ő jár a gondolataimban állandóan és mintha a hormonjaim irányítanának. Mi lehet a bajom?:O
2015. febr. 3. 01:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kene mostansag megjojon neked?
2015. febr. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hopp ez betalált XD
2015. febr. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Egy 11 éves óvodás vagy ?
2015. febr. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másfél éve én is kb. így érzem magam mióta együtt vagyok barátommal, Ő az igazi. :D Te is megtaláltad a tiédet és ezt a "betegséget" szerelemnek hívják? :D
2015. febr. 3. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

Dr. Csernus vagyok!

FOLYAMATOSAN A POFÁMBA HAZUDSZ BAAASZDMEEEG!

:D

2015. febr. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kielégítem őket análisan. És mondogatom, hogy "ááá vedd kiiiii" . ^_^
2015. febr. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!