Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert vagyok ilyen szoros?

Miert vagyok ilyen szoros?

Figyelt kérdés

Lany letemre nagyon szoros vagyok. 10-11 eves korom ota van ez. A labam nagyon szoros kb. 2-3 eve borotvalom a honajammal egyutt. A karom is nagyon szoros, de azt gyantazni akarom majd. Ezekkel annyira nincs is baj, mert ez ,,normalis".. De az arcom, hatam, hasam es a bikinivonalon kivul nagyon idegesito. Igy strandra se merek kimenni, pedig nagyon szeretek furodni:( ez valami hormonalis problema?:( sose

voltam meg nogyogyasznal..... Menstrualok majdnem 2 eve de meg nem rendszeres. 2-3 havonta jon. (De mindig akkor amikor nem kene..karacsony, felveteli, felveteli elbeszelgetes, szulinap...)

Ezek miatt csunyanak is tartom magam.. Meg egy csomo mindenre allergias vagyok (kb 13 dologra , de azota sztem mar tobb, mert 3hete vakaroztam mindenhol ) Mit csinaljak? Bocsi, hogy vesszok nelkul irtam.:/ 15/L



2015. máj. 10. 16:13
 1/3 anonim válasza:

Ne foglalkozz a fenti paraszttal!


Viszont menj el orvosi vizsgálatra, mert a biokémiád elég ramaty állapotban lehet! :/

2015. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. Menj el nőgyógyászhoz, hormonális vizsgálatra lesz szükséged. Okozhatja pl PCOS, pajzsmirigy-alulműködés...
2015. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeket!
2015. máj. 13. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!