Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Daryl Dixon-nak miért ilyen...

Daryl Dixon-nak miért ilyen szoros a kapcsolata Carol-lal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szerelmesek egymásba. Olyan fura, főleg mikor újra találkoznak az 5. évad elején. Nekem úgy tűnik, mintha Darylnek egyfajta lelki társa lenne Carol.

2014. okt. 19. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tényleg lelkitársak.

Carol akkor szerette meg igazán Daryl-t, mikor Sophia eltűnt, onnantól kezdve mindig támogatták egymást. Rick száműzte Carolt, Daryl pedig annyit sem tudott róla hogy él-e még vagy már megölték őt is. Daryl-nek szerintem két ember számít igazán és az Carol és Merle (volt).

Amúgy a neten nézelődve megállapítottam, hogy a fél világ össze akarja őket hozni, de szerintem jobb így, hogy "csak" lelki társak/legjobb barátok.

2014. okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert bírják egymást
2014. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten bántalmazottak. Carolt a férje verte, Darylt az apja. Akit nem bántalmaztak, az ezt a részüket sose érti meg.
2015. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!