Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mostanaban miert szoros az...

Mostanaban miert szoros az osszes lanynak a keze? (Tisztelet a kivetelnek)

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

görcsölnek :D


am szőrös akart lenni? :D

azért mert a nők is szőrösek alapból, csak van aki eltávolítja...

2015. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
hormon háztartás felborulása..
2015. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
régen is az volt de akkor senkit se szőrtelenített
2015. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szőke pihés szőr van a kezemen és ha nem nézi az ember nagyítóval nem is látszik. Miért kéne szőrtelenítenem? Azért hogy utána bökős borosta nőjön a helyére? Kösz nem
2015. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában? Eddig is minden nő szőrös volt, csak most vetted észre?
2015. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azert az se mind1, h a lakatos ararol van szo, vagy pedig egy normalis lanyrol.. ez a szor szinetol is fugghet amugy, hogy latszodik-e vagy nem. Sztem kevesen szoktak szorteleniteni, engem spec nem zavar, ha a kezen van egy kis pihe. De ha a karjan latszodik, az mar gazosabb. De ez sem kizaro ok, ha bejon.:D
2015. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Eddig is az volt. Tenyleg gusztustalan egyebkent amikor egy lanynak hosszu,fekete szorok vannak a karjan. Jaj... (A ritka,vilagossal nincs gond.)
2015. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

Kövezzetek meg. :D Ha a nap úgy süt rá szőrös a kezem, amúgy meg nem is látszik. Tudom, hogy undorító vagyok


[link]

2015. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondjuk nem igazán fogom fel. Nekem ugyan egyáltalán nem látszik a szőr se a kezemen se a lábamon annyira világos, de könyörgöm eleve a hónalj és intim szőrzetnek is van biológiai jelentősége mert nem csak úgy hobbiból növesztette magára az ember de hát oké legyen nem szép úgy "igénytelen" vágjuk le. De most ne várd már szegény csajtól hogy egy teljes napot borotválkozzon csak azért mert de undi hogy a karján kicsit erősebben látszik a szőr. Inkább annak örülj hogy nem a yetivel kell randiznod (pedig hideg téli éjszakákon még talán hasznos is lenne) Ha már ezen is fönnakadsz inkább szórakozz el marokmarcsival.
2015. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem az, epilálom.
2015. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!