Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet könnyíteni a...

Hogy lehet könnyíteni a tampon felhelyezését?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el tampont használni, ob minivel kezdtem 17 éves vagyok. Az első napokban is csak nagyon nehezen tudtam feltenni, mert nem csúszott, viszont a menstruáció végére szinte soha nem sikerült. Anyukán javasolta canesten krémmel(hüvelyi fertőzésekre) kenjem be, úgy tök hamar sikerült. Az lenne a kérdésem hogy, ha nagyrészt így teszem fel az hosszútávon nem okoz problémákat?

Köszi a válaszokat! :)



2015. máj. 10. 16:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9: mert mindenki egyforma és mindenkinek egyformán megy... Jahm: nem.

Miért ne segíthetné az elején sikosító anyaggal?

2015. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

"Miért ne segíthetné az elején sikosító anyaggal?"

Mert nem szükséges! Olyan nincs, hogy nem megy fel a tampon! Vagy azért nem megy fel, mert az illető nem tudja felhelyezni, vagy mert nincs elég vérzés, hogy felmenjen.

Ha meg mindenféle anyaggal bekeni, meg teli teszi a hüvelyét, az meg egy nagyon jó melegágya lesz különböző fertőzéseknek, irritációnak, stb.

De hát, felőlem mindenki azt csinál, amit akar.

2015. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%
Nevetséges vagy, sokan szex közben is használják a síkositót, jóval többet, mint amennyi egy tamponhoz kell...
2015. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
fel megy, nem azzal van baj, hanem hogy nehezen de inkább az ujjam ami nehezen megy
2015. máj. 11. 17:08
 15/17 anonim ***** válasza:
Simán elképzelhető, hogy szűk a hüvelyed. Szüzesség elvesztése után a normál is könnyen felmegy majd. :)
2015. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15 nem feltétle. Már rég nem gagyok szűz, de néha iszonyat fáj a tp.


Kérdező: he nem tudod feltenni, nem kell. Mit erőlteted?! Most jobb, hogy kvázi megerőszakolod magad? Valóban ezerszer kényelmesebb, de utsó napokon én is betétezek - bár a falat lekaparom tőle.

2015. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nevetséges vagy, sokan szex közben is használják a síkositót, jóval többet, mint amennyi egy tamponhoz kell..."

Igen, csak nem mindegy, hogy az utána könnyen távozik, vagy a tampon órákon keresztül magába szívva ott tartja...

2015. máj. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!