Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor jön meg a mensim?

Mikor jön meg a mensim?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és még nem jött meg. Az osztályból már csak 2 lánynak nem jött meg és én vagyok az egyik.

A cicim már nő,a hónaljam szőrösödik "ott" is szőrösödik és valamilyen sárga folyadék jön ki. Több mint egy éve ezekkel ugyanígy voltam, csak változott egy kicsit. Mivel kicsi vagyok arra gondoltam, hogy a magasságom miatt.



2015. máj. 12. 17:40
 1/4 nyuszika0 válasza:
Ez mindenkin3l máshogy van. Vannak akiknek 11évesen,és akiknek 15körül. Nem függ össze a magasságoddal, inkább a testi-lelki fejlettséggel. De ha már szőrzet jelenik meg illetve a többi,akkor onnan olyan 1-2év és meg fog jönni.Addig ne izgulj jobb amíg nincs.De ha hamarosan nem jön meg egy nőgyógyászt meg kell látogatni!
2015. máj. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nyuszika0 válasza:
Mindenkinél*
2015. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oksa...Köszönöm...Bár már mindenki azt mondta hogy, nagyon rossz és addig mondogatták, hogy már én se várom..! :)
2015. máj. 13. 21:21
 4/4 anonim válasza:

Szia!

A mensid akkor fog megjönni ha a szervezeted megérik rá csak nyugalom .�😉😉😉😉😉😉�

2015. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!