Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek mellett 3cm-es...

Petefészek mellett 3cm-es ciszta? 18L (szűz vagyok)

Figyelt kérdés
Valaki tudna tanácsot adni, esetleg saját tapasztalat alapján? Orvosnál voltam már.

2015. máj. 19. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A nyugati étrend, divatos (de mérgező) kaják - gabonák, sok cukor, tejtermékek, sok szénhidrát - gyulladásfokozóak, a nők pedig érzékenyek ezekre a káros hatásokra, és cisztásodnak. Általánosságban ennyi.
2015. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon egészségesen táplálkozom.

Nem iszom semmilyen alkoholt, nem szem csokoládét, a húsok közül csak csirkét, és ritkán.

Az étrendem 80%-át gyümölcsök és zöldségek teszik ki.

A teljes kiőrlésű dolgok híve vagyok.

Nem eszem sok tejterméket.

2015. máj. 19. 10:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen tanácsra gondoltál?
2015. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szabad stresszelnem. Kérek minden kedves kommentelőt és levélírót,hogy legyen szíves kíméljen meg a pánikkeltő rémtörténetektől. Ha hasznosat tud mondani saját tapasztalatból,azért nagyon hálás leszek! :)
2015. máj. 19. 11:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Olyanra,ami esetleg megtörtént vele, mit tanácsolt az orvos stb.
2015. máj. 19. 11:01
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Nem szabad stresszelni, mert ez is megbetegítő.


Tehát nem szabad a megbetegítő hatásokról beszélni, mert bár megbetegítőek, de a megemlítésük meg stresszt okoz...


Atya ég..


A gabonák, tejtermékek gyulladásfokozók, a nők általában nem bírják. A kínai nők bírják, de ők főleg rizst esznek gabonának, ami gluténmentes, egyébként is más az életmódjuk, az adaptációjuk is más (rassz).


A teljes kiőrlésű gabonáknak sok híve van, főleg akik termelik és forgalmazzák, akik megeszik azok között is lehet, ez nem változtat azon, hogy a testünk nagyon nem nemesített gabona fogyasztásra lett tervezve. Van aki bírja, aki viszont elhízik, cisztásodik, magas a gyulladásszintje, rákos.. legalább a látványosan betegek elfogadhatnák hogy ők nem nyertek, nem bírják az enyhén mesterséges, nem kevesebb mint hatszoros genetikai állománnyal rendelkező búza magjait. Kedves, akkor ne edd :)


Olvass Sayer Ji kutatásokat a gabonákról, vagy Szendi cikkeket a civilizációs betegségekről és a gabonákról.


Stresszre meditációt ajánlok, tényleg fontos a higgadt elme és a nyugodt lelki állapot. De nem véd meg a krónikus ártalmaktól amit nap mint nap az étkezéssel okozhatunk magunknak. Legalábbis így tűnik, aztán hogy mi lehet az igazság.. mindenkinek más :)

2015. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nos, nem az étrendem,hanem a sok stressz válthatta ki.

És volt egy balesetem is.

Az érettségi nagy port kavart,mert nagyon magas a pont és a túljelentkezés.


Igyekszem elkerülni minden stressztokozó gondolatot. :)

2015. máj. 19. 11:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Helyes, én is :)
2015. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást
2016. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!