Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis cicikre van valami tuti...

Moncsicsibaba kérdése:

Kis cicikre van valami tuti tipp, hogy növekedésre serkentsem őket?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


16 vagyok és nagyon zavar, hogy nagyon kicsi a mellem. Nem is igazán mellek, hanem kis cicikék. A famíliámban is a kis mellek a jellemzőek. Mit tehetek annak érdekében, hogy egy kis növekedésre bírjam őket? Van valami tuti tipp? Magas, vékony, de nem sovány csajszi vagyok, elég csini meg minden, de ezek a kis cicikék! Felnőtt koromban tuti megműttetem, de addig?? :)


2015. máj. 19. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
addig szivacsos melltartó, aztán mire műttetnéd magad, megtanulod értékelni, hogy kicsik ;)
2015. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
56%
Pubertás kor végéig még nőhet, az meg olyan 2-4 év múlva lesz, szóval én nem esnék kétségbe a helyedbe.
2015. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
56%
A mellizomgyakorlat elméletileg emeli a melleket.
2015. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kor előrehaladtával fog nőni még. Még 25 éves korban is nőhet. Szülés után megint egy számmal nagyobb lesz.
2015. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!