Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS-em van, nincs peteérésem,...

Converse kérdése:

PCOS-em van, nincs peteérésem, görcsölök és olyan mintha kis mennyiségű víz távozna a hüvelyemből. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
PCOS-em van (több kis cisztám van a petefészkeimben), peteérésem sajnos nincs, mert még társul ehhez az alacsony progeszteron szint. Folyamatosan eljárok a nőgyógyászhoz, jelenleg vitaminokat kell szednem és teljes életmódváltást tanácsolt az orvosom (diéta+sport). Sokszor görcsölök, fáj a hasam, úgy mint mielőtt menstruálni szoktam, de nem jön meg, mivel jelenleg nem is tudna. Nem értem, hogy akkor miért érzem a menstruációs görcsöket, hogy ha nincs peteérésem. Tegnap megint fájt a hasam és görcsölt, aztán úgy éreztem mintha valami kilökődött volna a hüvelyemből, megnéztem és olyan mintha víz jött volna ki belőlem. A színe, az állaga is olyan. Ezután megszűntek a görcsök. Jelenleg külföldön vagyok és nem tudok konzultálni az orvosommal. Valaki tapasztalt már hasonlót?
2015. máj. 22. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
nálam ilyen a peteérés.
2015. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) számomra ez új! volt már peteérésem, de ehhez hasonlót még nem tapasztaltam! és nem értem, ha ez tényleg a peteérést jelzi, akkor az nekem jelenleg mégis hogy lehet?
2015. máj. 22. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
én pl. PCOS vagyok és szinte mindig van peteérésem. ha nálam megtörténhet, szerintem nálad is :)
2015. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
PCOS mellett nekem nagyon alacsony a progeszteron szintem-jóval a határérték alatt van-és emiatt nincs peteérésem egy jó ideje...és most ez meglepetésként ért. Remélem lassan újra üdvözölhetem a menstruációmat is :D
2015. máj. 27. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:
nem a progeszteron miatt nincs peteérésed, hanem fordítva, a progeszteron azért alacsony, mert nem történt peteérés. sok sikert mindenesetre! :)
2015. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!