Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kilóg a hüvelyemből egy élénk...

Kilóg a hüvelyemből egy élénk piros húsdarab, ami eddig nem volt ott. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete valahogy rosszul húztam ki a tampont, és lett egy seb a hüvelyemben. Fájt, és folyt belőle a vér, meg ki is jött egy pici húsdarab, de másnapra elmúlt, és nem foglalkoztam vele. Most viszont láttam, hogy egy élént piros húsdarab lóg ki a hüvelyemből. Ha megérintem már majdnem fáj, tehát kiszedni nem tudom. Ez lehet amiatt, hogy rosszul húztam ki a tampont, és félig leszakadt valami a hüvelyemben?

2015. máj. 13. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mutatod meg nőgyógyásznak??????
2015. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 naisz válasza:
36%
Orvos mindenképpen.Lehet volt valami a tanponban.
2015. máj. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Minél előbb mutasd meg orvosnak.
2015. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom! És hogyan hogy nem rohantál dokihoz?


Fogalmam nincs mi lehet, pedig sokat használtam tampont is, 3 gyereket szültem de ilyen soha nem volt.

2015. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, és nincs nőgyógyászom, anya pedig nincs itthon egy ideje... úgyhogy ezért nem voltam eddig. :)
2015. máj. 13. 18:43
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Uhh ezt még olvasni is borzalmasan fáj...Menj el háziorvoshoz mondd el neki mivan,ő majd átìrányìt oda ahova kell,de minél előbb!
2015. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyukáddal nem tudsz róla beszélni, esetleg barátnőtől kérj nőgyógyász tippet, aki már jár. (Végső esetben a helyi SZTK-ban kötelesek ellátni és ott is kell lennie nőgyógyász rendelésnek!)
2015. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Nőgyógyászati ambulancia azonnal..Ez nem játék!...
2015. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%
Ha szűz vagy mèg akkor lehet hogy a tampon kettészakitotta a szűzhärtyàt és az lóg ki. De mindenképp doki tènyleg
2015. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Az utolsónak igaza lehet. Elszakadt a szűzhártyád valószínű és annak egy darabja lóg ki. Ha a hüvelyed bejárata előtt van, akkor ez az volt. Nem mindenki tud tampont használni, csak akinek tág a nyílás. Ha folyt belőle a vér, akkor egészen biztos az volt. Be fog gyógyulni magától is. Azért mutasd meg orvosnak, hátha ad rá valamit.
2015. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!