Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen krémet vagy olajat...

Milyen krémet vagy olajat ajánlotok egy borotválás utáni vörös puncira?

Figyelt kérdés
Mikor leborotválom a puncim akkor utána vörös lesz és csunya...Nagyon fàj.Mit tegyek hogy rz elmuljon?Normális válaszokat kérek:)
2015. máj. 29. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Ne borotváld! Egyáltalán nem egészséges!
2015. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
lehet kapni borotválkozás utáni bőrnyugtató krémet, próbáld azt. DM-ben, de sima szupermarketben is.
2015. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírja a pengét a bőröd, inkább gyantáztasd, kicsit fájdalmasabb , de hosszabban tart és nem irritál utána az azonnal növekedő szőr éles hegye.
2015. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Nyugodtan borotválhatja, csak ne a szőr növési irányával szemben, hanem pont vele egy irányban. Így nem lesz annyira sima mintha szembe húznád végig, de nem irritálja.
2015. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Sima bármilyen testápoló is tökéletesen megfelel.


Az elsőnek pedig üzenem, hogy ahelyett, hogy okoskodna, válaszolna a kérdésre normálisan, ahogy én olvasom nem az volt, hogy jó e borotválkozni?

2015. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)A teafaolaj segítene? :)
2015. máj. 29. 21:01
 7/11 anonim ***** válasza:
20%
Kedves ötös! Nem okoskodom, csak tanácsot adtam! A nőgyógyászok sem ajánlják a borotválást, és nem véletlenül! Más módja is van a szőrtelenítésnek!
2015. máj. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egészségtelen az én orvosom szerint is a borotválás, ollóval vágd rövidre ahol kilátszik a bugyiból, bikiniből.
2015. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor lenne egészségtelen ha egész nap trágyában hemperegne az ember, mivel a szőr a bacilusokat hivatott kiszűrni a hüvely elől...fürödni kell.
2015. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4 es válaszoló vagyok, aki lepontozott az próbálta már amit mondtam?:D Biztos nem mert akkor tudnák hogy beválik.
2015. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!