Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizelettartási problémák...

Vizelettartási problémák esetleg más?

Figyelt kérdés

Üdv! Hülye kérdés tudom, de miből lehet tudni hogy a produkált tüneteim a vizelettartás gondjai vagy esetleg más hüvelyből érkező dolgok?

Sajnos tisztasági betétre szorulok, kellemetlen szagok miatt (hüvelyem ph értéke megfelelő ellenörizve semmilyen szinezés nincs jelen ott benn..)

A kertelés nélküli irásért elnézést de nem akarok kertelni. :)

A betét barnás szinű és kellemetlen szagú pár óra után. Előszőr a folyásra gondoltam de annak lenne nyoma ha ellenörzöm nem?

Mind emellett ha elmegyek wc-re (nem tudom hogy ez igy természetes e ha igen elnézést) a megkönnyebbülés után a végén nem érzem, hogy pisilek, és néha erőlködésre is néha sajnos... értitek egy kevés.. :)

Ezért gyanakodnék erre, ha ez lenne az ok van erre valamilyen gyógyszer vagy csak műtét? (sajnos fiatal vagyok 25)

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2015. jún. 8. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos, majd az általa adott beutalóval urológia. Ez a megoldás számodra.
2015. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Urológiára nem kell beutaló, és időpontot sem kell kérni. Egyszerűen elmész a rendelésre, bejelentkezel a betegfelvételin, és mehetsz is.
2015. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha erőlködésre akaratlan vizeletvesztésed van, akkor feltétlenül el kell menned az urológiára. Ki kell deríteni, hogy felfázás, vagy hólyag gyengeség áll a háttérben? A színes váladékozás inkább a hüvelyből jön. Ezzel pedig a nőgyógyászatra kellene elmenned. Ezt is okozhatja fertőzés.
2015. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!