Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vizelettartási problémák?...

Vizelettartási problémák? Valakinek hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

6 hós a kislányom, és a szülés óta semmilyen nagyobb erőkifejtést igénylő dolgot nem tudok végezni (ide tartozik a tánc is, ugrálás, futás) mert állandóan "bevizelek". Egyszerűen nem érzem, csak azt, hogy folyik a lábam között...

Valakinek hasonló tapasztalat? Mit tehetnék??


2009. jún. 4. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj orvoshoz.Sajnos sok kismama küzd ezze a problémával szülés utánn.Sokat segít az intim torna is.

Ne szényeld,sok növel elöfordul.Elöbb rendbe jössz ha kezelik.

2009. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nőgyógyászhoz? Vagy urológus?

Köszi a választ!

2009. jún. 4. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a második szülésem után kb 2 hónapig tartott ez az állapot. Említettem a nőgyógyászomnak, ő azt mondta intim torna. Szerintem először keresd fel a nőgyógyászod!
2009. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Urológushoz.Ez már nem a nögyógyász asztala.

Minnél elöbb menj,és írni fog rá valamit,és tamnácsot ad,hogy milyen tornát végezz.

2009. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Kriston Andrea által kifejlesztett intim tornát. Nagyon hatásos. Előtte esetleg érdemes urológust felkeresni.
2009. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szija.Nekem szülés után ugyan ez volt.Álltam a konyhába és egyszer cska elkezdett folyni a pisim,pedig eggyáltalán nem éreztem hogy kellene wc-nem.És hiába próbáltam megállítani nem bírtam.Pont az nap jött fel a védőnő,és rögtön rá kérdeztem hogy ez mi volt.Azt mondta ez előfordul szülés után (több gyerek után még nagyobb az esélye hogy fellép ez a probléma),mivel a hüvely izmok meglazulnak.Sajnos elég macerás promléma,mert semmilyen gyógyszer nincs amivel ezt kezelni lehet,csak a hüvely torna segít,amit viszont elég nehéz megtanulni,de ha egy jó darabig csinálod,és ráérzel a lényegére utánna már menni fog,és idővel megszűnik ez a probléma.Lehet venni ilyen hüvely torna dvd-t,és azzal próbálkozni,de ha nem jön be akkor van olyan csoport ahol ezt tanítják,arról az orvosodat kell megkérdezni,vagy a védőnődet hogy hol lehet ilyen helyet találni.Minden esetre amíg nem oldódik meg minél gyakrabban menj el pisilni,még ha nem kell akkor is próbálj meg,és akkor talán csökkeni fog.
2009. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek!
2009. jún. 4. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!