Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, akinek hasonló problém...

Lányok, akinek hasonló problémái vannak, tanácsokat szeretnék kérni?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nőgyógyászom azt mondta, hogy mivel bennem van az a vírus/gomba fajta ezért mindig ki fog alakulni a hüvelygombám, ami fehér folyással jár és elég kellemetlen. Gyógyítani teljesen nem lehet :( Nektek van hasonló problémátok? és ha igen akkor milyen tanácsokat tudnátok ajánlani amivel tudnám kezelni, és azt, hogy ritkábban alakuljon ki esetleg megelőzni. Válaszotokat előre is köszönöm!
2014. nov. 13. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! :) A gomba mindenkibe benne van.Nos nekem is folyamatosan kialakul és igen elég kellemetlen,most múlott el nemrég (gyógyszeres kezelésre,elég nehézkesen) és most lebetegedtem és újra kijött mert antibiotikumot szedtem.Az hogy mivel tudod visszafogni ez majdnem minden nőnél más legalább is a diéta. Candida diétát próbáld ki nekem is ajánlották már vagy talán még a ph helyreállítóval nekem az is egy ideig rendbe tartotta,de semmiféle képpen ne vegyél intim gélt,törlőkendőt vagy ha veszel akkor az összetevőket nézd meg alaposan a neten.(de ez csak az én véleményem mert tele van vegyi anyagokkal és talán még rosszabbra is fordíthatják).A dokidnak igaza van teljesen nem lehet meggyógyítani csak valamelyik nőnél/lánynál hamarabb kijön,kerüld a nyilvános wc-ket ne ülj le hidegre stb..ne haragudj hogy nem tudok normális választ adni,csak amennyit én tapasztaltam.
2014. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! A törlőkendőnél mit kell figyelembe venni? mert szoktam használni. Milyen összetevőket mellőzzek?
2014. nov. 13. 12:23
 3/4 anonim válasza:
ne egyél sok szénhidrátot cukrot , annyire lehet csökkentsd le a fogyasztásukat azt olvastam h ez azért működik
2014. nov. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
grapefruit, gyógyfüves ülőfürdők, fokhagyma nézz még utána de ezek jók rá . meg teafa olaj vagy mixd
2015. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!