Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba? Már nem tudom,...

Hüvelygomba? Már nem tudom, mit csináljak.

Figyelt kérdés

Április közepe táján kezdődött, hogy éreztem némi viszketést, égető érzést, de eleinte nem is tudtam eldönteni, hogy tényleg van-e valami, mert annyira nem volt súlyos. Más tünetem nem volt, se folyás, se semmi.


Elmentem orvoshoz, aki megnézett, ennyi, más vizsgálatot nem csinált, ő azt mondta, hogy hüvelygomba. Kaptam gyógyszert meg kúpot, azt mondta, egy nap alatt elmúlik, és használjak fel 5 kúpot. Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy használt-e. Vannak időszakok, amikor semmi bajom nincs (volt egy ilyen egy-két hét, amikor semmi tünetem nem volt már, és akkor kiderült, hogy maga a szex sem fáj egyáltalán. Egyszer voltunk együtt, védekezéssel.) De mostanában megint mintha érezném. Más tünet szintén nincs. Szerintetek? Van valami ötlet ezzel kapcsolatban? Folytattam a megmaradt kúpokat, de gondolkodom, hogy visszamegyek orvoshoz, de úgy érzem, hogy nem foglalkoznak ezzel nagyon, csak akkor ha magánrendelésre mennék és fizetnék érte ezreket. Van olyan orvos esetleg (Bp), akit ti tudtok ajánlani vagy módszer, ami nektek bevált?



2015. jún. 10. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Fura dolog ez, egy barátnőmmel volt ez és folyamatosan oda-vissza fertőztük egymást, hiába használtunk mindketten gombaellenes szereket. Miután szakítottunk, az egész megszűnt egy csapásra és azóta nem voltam gombás más nővel. A lényeg az hogy valamiért a nőkben jobban megmarad ez, nehezebb kikezelni.
2015. jún. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy időben nekem is állandóan visszajött. Amióta figyelek az életmódomra, azóta nem. Meg amióta nem járok úszni :D

Például elhagytam a nadrágokat, csak szoknyában járok, plusz pamutbugyi. A műszálasok ideális táptalajt nyújtanak a gombának, ahogy a szűk nadrágok is, főleg ilyen melegben.

A szőrtelenítést visszább vettem, az ajkakon meghagyom. Így higiénikusabb, kevésbé szed össze az ember fertőzéseket, plusz az segít a szellőzésben is! Bár tudom, hogy a közvélekedés fordítva mondja, de sajnos az nem igaz.

Emellett kerülni kell a cukrot és a szénhidrátot, ami a gombák táptalaja. Meglepően sokat számít!

2015. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1.ke, a barátnőd tudja, hogy itt csorgatod a nyálad?
2015. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit csipogsz kisveréb? Nem megmondta a pszi hogy csak egyet vegyél be reggel?:D
2015. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amíg szedtem a fogamzásgátlót, mi is folyamatosan pingpongoztunk a gombával, de mióta abbahagytam, eltűnt a gomba is.
2015. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!