Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kell berakni a tampont?

Hogy kell berakni a tampont?

Figyelt kérdés
Még soha nem használtam tampont, de most itt a nyár és nem szeretném a fél szünetemet a szobámban tölteni menstruáció miatt (+ egyébként is sokaktól hallottam, hogy kényelmesebb, mint a betét). 15 éves vagyok és nem ismerem annyira a testemet, anyukámmal nem annyira jó a kapcsolatom, nem szeretnék tőle ilyesmi dolgokban segítséget kérni. Valaki el tudja mondani, hogyan kell csinálni, lehetőleg nagyon szájbarágósan?

2015. jún. 11. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Leguggolsz, vagy az egyik lábadat felrakod a wc/kád szélére, kicsit behajlítod a térded, és feltolod ameddig csak tudod. Ennyi. :)

A megfelelő pózt neked kell megtalálnod,mindenkinek másképp kényelmes.

2015. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valamint a legvékonyabb tamponnal kezdj, és biztonság kedvéért tegyél be tisztasági betétet is.

Előtte annyit megtehetsz, hogy ujjal is felnyúlsz, így megérzed, hova fogod tenni a tampont, hol kényelmes még.

2015. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terpeszbe állsz és felnyomod kb annyira hogy negyed ujjad bent legyen. Én így szoktam legalábbis. Nekem úgy nem megy ha az egyik lábam felrakom, ahogy az első is írta.
2015. jún. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, dehogy csak addig!

Addig kell betolni, ameddig csak tudod! Különben érezni fogod, és az rohadt kényelmetlen lesz.

2015. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És normál esetben egyáltalán nem érezni? Tényleg kényelmesebb mint a betét?
2015. jún. 12. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet érezni, ha jól teszed be. És kényelmesebb, mint a betét, hiszen azt érzed, a tampont meg nem.
2015. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!