Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik jobb? A természetes...

Melyik jobb? A természetes tisztulás vetélés után, vagy a műszeres beavatkozás. Minnél előbb újra babát szeretnénk.

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 16:10
 1/3 anonim válasza:

Nyilván a természetes lenne a legjobb, de ha nem ürülsz ki teljesen az többet árthat, mintha műszeresen befejeznék. Mindenképp kell orvosi vizsgálat, hogy kiürült e minden vagy sem. Sajnálom, ha most ez veled történik :( Én két napja estem át rajta.


Fel a fejjel

2015. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerdán, kivizsgáláson derült ki, hogy elhalt a magzat 😢 a doki ajánlotta, hogy várhatok, míg meg indul a vetélés magától, vagy hétfőn menjek műtétre. Kétségbe vagyok esve, nem tudom mi teendő legyek 😢 te műtéten estél át? Mire készüljek fel? Én is nagyon sajnálom, együtt érzek veled!
2015. jún. 12. 16:24
 3/3 anonim válasza:

Sajnálom :( Én nálam hétfőn derült ki, hogy két és fél hete az elhalt ikreimmel boldogan sétálgatok :(

Nem könnyű... várhatsz a vetéléssel, de sokan mondják jobban fáj mint a műtét. Nagy görcsökkel és vérrel járhat, és, ha nem tisztulsz ki akkor még mindig menni kell a műtétre. Én kedd este mentem be a kórházba és szerda délben műtöttek és délután jöhettem haza. Nekem lehet szerencsém volt, sem a tágítás (sajnos még sose szültem) se a műtét nem fájt, mensi szerű hasfájásom volt, ami semmivel sem erősebb mint amúgy szokott lenni. Így testileg megkönnyebbültem és kevesebb trauma ért... a lelki dolgok meg majd idővel enyhülnek :S


Nem tudom mi javasoljak neked, hogy lenne jobb. Szívesen válaszolok bármire, akár priviben, ha mész műtétre egy két tanácsot tudok mondani.


Kitartás és ne add fel, és ne félj. Hamarabb túl leszel rajta mint gondolnád, persze csak testileg.

2015. jún. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!