Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maradjak csúnya de természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak csúnya de természetes, vagy sebészeti beavatkozás?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni már így az elején, hogy nem szoktam sajnáltatni magam. Kicsit sem érdekel melyik lánynak tetszem vagy nem, egyszerűen rondaságom depresszióba taszít ami ellen nem tudok mit tenni. Nézem magam a tükörben, egy idő után már legszívesebben elsírnám magam, persze erre nem kerül sor. Úgy gondolom, hogy egy ember akkor lehet boldog amikor elsősorban magával van megelégedve.


Első sorban az orromat tervezem átszabatni, ez a leghátrányosabb rész az arcomon. Majd egy két helyen alakítani, talán feltölteni botox-al, mert egy kicsit be van esve az arcom soványságom voltaképp.


Miképp vélekedtek arról az emberről, aki ilyen kezelések alá veti magát, esetleg ez okot ad arra, hogy elítéljen valaki is? Esetleg tudnátok valami tanácsot adni, hogy érdemes érdeklődnöm?


21 éves vagyok és fiú.

Előre is köszönöm szépen a válaszaitokat :)



2013. júl. 15. 14:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

a sebészet a génjeiden nem változtat. az utódaid hasonlóak lesznek hozzád.

egyébként nem hinném, hogy annyira gáz lennél, itt inkább az a baj, hogy másokhoz viszonyítod magad, nincs önbizalmad, stb.

2013. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Ez esetben csak reménykedni tudok, hogy a gyerekeimnek több eszük lesz mint nekem és nem foglalkoznak ennyire felszínes dolgokkal mint én.

A helyzet az, hogy sajnos tényleg csúnya vagyok ezt már sokszor a fejemhez is vágták az utóbbi időben..:D

De mint említettem, magamnak szeretnék megfelelni, szeretném elfogadni magam. Eddig nem járt ilyesmin az eszem de úgy érzem tennem kell valamit azért, hogy meg legyek elégedve valamilyen szinten.

2013. júl. 15. 14:38
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon buta ötlet! Lehet van olyan lány, akinek pont így tetszel és a kezelés után nem, ki tudja! Inkább annak örülj, hogy egészséges vagy, hidd el ha nem tudnál járni vagy hasonló dolgok, nem azzal foglalkoznál hogyan nézel ki:) Én sem látom magam sokszor szépnek, de tudom, hogy a párom annak tart és így szeret. 20/L
2013. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A lényegen nem változtatna a műtét. A probléma gyökere nem a külsődben van, hanem belül.
2013. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Bár ettől speciel én nem ítélnélek el. Csak én máshogy szoktam megoldani a problémáimat.
2013. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hidd el én is örülnék ha lenne más megoldás és nem kellene több százezret erre költenem. De úgy érzem (gyerek korom óta) ez az egyetlen esélyem arra, hogy szép legyek és ezáltal boldog. Mivel engem ez tenne boldoggá.
2013. júl. 15. 14:56
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyébként ha valakit érdekelne esetleg akkor küldhetek képet, tanácsot is adhatna min lenne érdemes változtatnom :) Bár a terv már alapból megvan, mindig jól jön egy két tipp:)
2013. júl. 15. 15:07
 8/19 The Other ***** válasza:

Engem hidegen hagy a téma, viszont a "feltölteni botox-al, mert egy kicsit be van esve az arcom" nagyon szúrja a szemem.

A botox egy idegméreg, ami az izmokat bénítja, a plasztikai sebészetben ránctalanításra szokták használni (az izmok elernyednek, így a bőr kisimul felettük), "cserébe" az egyénnek szinte megszűnik a mimikája.

2013. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem küldhetsz, elmondom a véleményemet.


Ilyenkor azt szoktam kérdezni, hogy mit tennél, ha nem lenne pénzed a műtétre? Nyilván elfogadnád magad, nem?

2013. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
The Other: valóban nem vagyok otthon a témában, tippem sincs hogy megy az ilyesmi:D
2013. júl. 15. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!