Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszer függőségbe kérek...

Gyógyszer függőségbe kérek segítséget?

Figyelt kérdés
Tudom ez is olyan , vagy még olyanabb mint a többi szenvedély betegség. Ehhez meg kap a függő minden segítséget . Mármint olyat hogy minél jobban rászokjon. Mert reggeltől estig egyebet se látni , hallani hogy mindenre gyógyszert kell szedni. Az utóbbi időbe megfigyeltem hogy nálunk is a rokonságba nagyon sok NŐ mindíg eszi a gyógyszert. Az asszony is. Már reggel azzal kezdi hogy nehogy fájjon napközbe a feje, bevesz valamit. Utána meg a többi fajtát. Ha össze jönnek a csajok akkor meg is tárgyalják hogy mit-mire kell szedni. A tv-be rádióba hallottakat , reklámokat. Hiába próbáltam beszélni vele. Szinte minden honnan ehhez kap segítséget. Már szinte rosszul van ha nem ehetne. Ami lehet hogy igaz is. Mint bármelyik szenvedély beteg (cigaretta, alkohol, fű) ugyan ilyen ha megvonják tőle . AZ az érdekes hogy férfi szinte egy sincs a rokonságba ilyen. Persze lehet hogy azok inkább belöknek egy-két sört mint gyógyszert. Lehet hogy meddő kérdés, de hátha van valaki aki valami "gyógyszert" !!! tudna rá.
2015. jún. 15. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A nők könnyebben manipulálhatók, mint a férfiak. Többnyire értelmetlen a fejfájás megelőzésére gyógyszert szedni (kivéve olyan belgyógyászati helyzeteket, amikor az indokolt lehet pontosan meghatározott gyógyszer esetén). Ha a "szenvedélybeteg" nem ismeri pontosan a gyógyszer hatásmechanizmusát, akkor súlyos mellékhatások léphetnek fel. "Agyilag" kell leszokni, értelmes feladatokra kocentrálással.
2015. jún. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lenkei könyv :)))) aztán 3x is meggondolja, hogy beveszi-e feleslegesen(!!).
2015. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!