Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon vagy betét? Ti melyiket...

Tampon vagy betét? Ti melyiket részesítitek előnyben és miért?

Figyelt kérdés
Egy tampon ugyanannyi nedvességet szív magába, mint a betét? Nem kell gyakrabban cserélni?

2015. jún. 15. 18:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Betét forever.
2015. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a tampont jobban szeretem, mert egyáltalán nem érzem, nem kényelmetlen, és érzékeny a bőröm, tehát a 7 napos vérzés alatt már a harmadik nap teljesen kikezdi a bőrömet a betét.
2015. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
81%

Én betétet használok, mert szűz vagyok és félek a tampontól. Mármint félek bármit is magamba dugni.

Meg a tampon nem is túl egészséges, hogy nem hagyja hogy kifolyjon, aminek ki kell.

Meg gondolom te is hallottál arról a lányról, aki belehal a tampon használatba. Bár igaz, hogy ez nagyon ritka eset, és csak a felelőtlenekkel esik meg, de ebből kifolyólag nyilván nem egészséges...

Bár azért megvannak az előnyei is, a betét pl. tud kényelmetlen, kellemetlen lenni, a tampon meg ha jól teszed fel, nem is érzed.

Ki kell próbálni, amelyik neked jobban bejön. De ha fiatal vagy, a betétet ajánlom.

2015. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én a tampon+éjszakai betét kombót. Most kezdtem el nemrég tampont használni és nagyon jó. Így legalább nem is érzem, maximum amikor már átázik és a betétre megy, aminek oda kell. Éjszaka így könnyebb az elalvás, sokkal könnyebb. Óriási megkönnyebbülés számomra. Tampon szerintem több nedvességet tud magába szívni:) Lehet undorító, hogy magadba teszed, de sokkal jobb, szerintem. :)

14L

2015. jún. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak betétet. A tampon rettentően irritál, ugyan szűz rég nem vagyok, de nagyon szűk a hüvelyem és nehézkes a dolog, idegesít is, a legtöbb ráadásul irritál is, nagyon érzékeny vagyok odalent.
2015. jún. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mivel a legnagyobb betét is kb. egy löket alatt átázik, tampon.

Meg kényelmesebb is, és nyáron nem rhadok bele. :D

2015. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Betét, a tampont eddig egyszer próbáltam, de szerintem nem sikerült jól feltenni. Egyelőre elhalasztom az újbóli kipróbálását. 14/L
2015. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ezt olvassátok végig: xoxo.reblog.hu/elvesztette-egyik-labat-es-majdnem-meghalt-egy-tampon-miatt
2015. jún. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Bocsi

* [link]

2015. jún. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Betét. Tampont próbáltam de nem ment, pedig volt már bennem az ujjam.
2015. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!