Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon vagy betét? Ti melyiket...

Tampon vagy betét? Ti melyiket részesítitek előnyben és miért?

Figyelt kérdés
Egy tampon ugyanannyi nedvességet szív magába, mint a betét? Nem kell gyakrabban cserélni?

2015. jún. 15. 18:31
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szerintem a tampon jobb. Két hete jött meg először és mivel mentünk nyaralni ezért rögtön tampont használtam. (Egyszer volt benn betét és nagyon kényelmetlen volt nekem) a tampont nem is érzed és a mini nemtesz semmi kárt benned nekem simàn felment. Most megint megjött és eddig este nem volt ezért csak tisztasági volt bennt de most este is volt és betétet raktam.... Nagyon rossz és kényelmetlen volt beizzadtam sok folyott és szinte tocsogtam pedig ejszaki ki is csereltem egyszer. Most tampon tisztasagi kombo van bent es az jo
2015. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!