Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhsüllyedést észreveszi a...

Méhsüllyedést észreveszi a nőgyógyász egy szokványos vizsgálat során?!

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy a hüvelyemből jön a vizelet, emellett találtam egy lyukat közvetlenül a hüvelybemenetemmel szemben (tükör segítségével) ami úgy néz ki mint a méhszáj. Most azt olvastam, hogy a rendellenes vizelet ürítést okozhatja méhsüllyedés. Szóval szerintetek ezek alapján elképzelhető, hogy méhsüllyedésem van és az a lyuk amit találtam az a méhszáj lenne?! Ami összezavar, az az, hogy voltam már rákszűrésen, és p1-es lett a lelet, ami alapján "nincs baj" a méhemmel. Tudom nem vagytok orvosok, és kértem is időpontot dokihoz már, de kíváncsi vagyok tapasztalatokra,véleményekre így előre hogy tudjam mire számítsak.

2015. jún. 15. 21:36
1 2
 11/12 anonim válasza:
Mit mondott a doki?
2015. júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mosolygott az észrevételemen, aztán közölte velem, hogy semmi bajom nincs, csak beképzelem magamnak. Hát legyen igaza !! :)
2015. júl. 5. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!