Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Második nőgyógyászati vizsgála...

Második nőgyógyászati vizsgálat. Miből áll a méhnyakrák szűrés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másodjára tervezek elmenni a nőgyógyászhoz, sajnos már pár hónapja kellett volna, de mivel jómagam is orvosnak tanulok, és elsőéves vagyok, így vizsgák utánra jutott időm. Szóval a lényeg az, hogy az első vizsgálat is szörnyű volt, hát gondolom senki sem szereti... de akkor nem volt rákszűrés. Azt mondta a doki, hogy kb. 1 év múlva menjek vissza, akkor lesz rákszűrés is. Miben lesz más ez a második vizsgálat, mint az első? Rosszabb lesz? Semmi kedvem nincsen elmenni, de muszáj, szóval ha tudom mire lehet számítani, akkor jobb, szerintem.


Előre is köszi a válaszokat! :)


2015. jún. 21. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy beledugják a tágítót, kenetet vesznek, feldugják az ultrahangos vibrátort.
2015. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ultrahangos vibrátor? Minek ultrahang? Az a mútlkor nem volt.
2015. jún. 21. 14:04
 3/15 anonim ***** válasza:
Most lesz. Belső ultrahang
2015. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És az kellemetlen? Illetve a vizsgálat most mennyi időt fog kitenni? Az előző nagyjából 10 perc volt. Mondjuk nekem az is örökkévalóságnak tartott :)
2015. jún. 21. 14:45
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát nem mondanám valami kellemesnek ilyen vibrátorszerűség, kotont húznak rá, 2 kg sikosító és feldugják
2015. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, hogy ilyen hülye kérdéseket teszek fel neked! De amúgy köszi, hogy válaszolgatsz nagyon sokat segít!! És ezt kb. milyen hosszú ideig kell elviselni?


Amúgy egy kicsit talán érdekesnek fogom találni abból a szempontból, hogy ezeket tanulom az egyetemen, és most legalább láthatom élőben.

2015. jún. 21. 14:56
 7/15 anonim ***** válasza:
2015. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A képet látod, megforgatják benned egy picit, kb 2 perces hadművelet, hidd el elég stresszes leszel ott, ha beléd dugják :D
2015. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ohh, hát azért igyekszem a legkevésbé rosszul hozzáállni :) Köszi a képet, hát túlesek rajta gyorsan, aztán 1 évig nem kell menni :D
2015. jún. 21. 15:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért nem mész női orvoshoz??
2015. jún. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!