Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrák, vagy valami más?...

Méhnyakrák, vagy valami más? A vizsgálat során elkezdett fájni az alhasam. Másnál is jelentkezett ez, vagy ez a betegség jele lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a nőgyógyásznál, és csinált citológiai vizsgálatot. Most nagyon megvagyok ijedve, mert persze a jólelkű barátnők mindig beijesztenek. Szokott lenni sárga hüvelyi folyásom, és néha fáj az alhasam is, de nem mindig, hanem csak nagyon ritkán. Most viszont elkezdett fájni, ahogy a doki belém helyezte azt a kacsát, vagy minek mondják. Úgy félek.

2012. máj. 25. 03:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a legrosszabbra! Várd meg a citológia eredményét, mert csak akkor tudod meg, hogy mi a baj. Drukkolok Neked, és tiszta szívből kívánom, hogy sem most, sem soha az életben semmi bajod ne legyen! :)
2012. máj. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért mindenkinek a rák jut elsőre sezébe mindenről? Csak arra gondolj, hogyha ilyen mindennapi tünetei lennének ennek az alattomos betegségnek,akkor nem az utolsó pillanatban ismernék fel emberek ezreinél! AZ állítólagos barátnőidet meg cseréld le!
2012. máj. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos van egy kis gyulladás, talán a folyás miatt, ezért kezdett fájni vizsgálatkor, miért nem mondtad az orvosnak?
2012. máj. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj már! A rák kialakulása nem egyik pillanatról a másikra történik, hanem 8-10 év alatt!

Valószínűleg kicsit durva volt az orvos és megsértett a kelleténél jobban bévűl, ez az oka.


Hány éves vagy és miért kellet orvoshoz menned?

2012. máj. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak általános vizsgálaton voltam. 24 éves vagyok.
2012. máj. 25. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor egészen biztos, hogy minden rendben van, csak felsértette az orvos kicsit. valószínűleg egy picit "nehéz kezű" a doki. Férfi volt?
2012. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, nő volt.
2012. máj. 25. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, ez előfordul, nekem is volt már.

Amikor mintát vesz, akkor "lesodor" hámot és ez járhat kis vérzéssel...

2012. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!