Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Második nőgyógyászati vizsgála...

Második nőgyógyászati vizsgálat. Miből áll a méhnyakrák szűrés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Másodjára tervezek elmenni a nőgyógyászhoz, sajnos már pár hónapja kellett volna, de mivel jómagam is orvosnak tanulok, és elsőéves vagyok, így vizsgák utánra jutott időm. Szóval a lényeg az, hogy az első vizsgálat is szörnyű volt, hát gondolom senki sem szereti... de akkor nem volt rákszűrés. Azt mondta a doki, hogy kb. 1 év múlva menjek vissza, akkor lesz rákszűrés is. Miben lesz más ez a második vizsgálat, mint az első? Rosszabb lesz? Semmi kedvem nincsen elmenni, de muszáj, szóval ha tudom mire lehet számítani, akkor jobb, szerintem.


Előre is köszi a válaszokat! :)


2015. jún. 21. 13:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nekem attól nem jobb. amúgy meg azért mert jó orvos. Nem azzal van bajom hogy hogy dolgozik. Ja... és kösz hogy a kérdésre válaszolsz...
2015. jún. 22. 09:12
 12/15 anonim ***** válasza:

"az első vizsgálat is szörnyű volt," és a "Nem azzal van bajom hogy hogy dolgozik."

Akkor mivel is volt bajod?


Azért annyit árulj már el hol is tanulsz te orvosnak?

2015. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Figyelj utolsó, marhára nem belekötni kell a másikba. Mert szerintem 10-ből 9 nőnek nem a kedvenc elfoglaltságai közé tartozik nőgyógyászhoz elmenni. Annak ellenére, hogy mindenki tudja, hogy az az ember orvos. És ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor mi az Istennek írsz, de komolyan? :) Segítséget kértem, és nem kioktatást.
2015. jún. 23. 13:52
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért abban bízunk, hogy csak füllentettél az orvosnak tanulást illetően, mert Isten óvjon a hozzád hasonló stílusú és hozzáállású orvosoktól!
2015. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

Hát az biztos hogy van egy modorod kedves kérdező!

Én is remélem hogy nem leszel orvos.

2015. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!