Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet fertőzésem van, vagy...

Lehet fertőzésem van, vagy gombám, nemtudom, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
2 hettel ezelott egyutt voltam egy fiuval es tegnap elkezdett folyni valami barna odalentrol de azota mar olyan szine van mint a vernek es olyan sok folyik mint mikor a menstruacio utolso napja van es odalent viszket is,nem tudom,hogy menstruacio-e de ebben a honapban mar menstrualtam...Lehet hogy elkaptam valamilyen fertozest? 16/L

2015. jún. 21. 15:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De nem dugta belem,nem jutott belem semmi...
2015. jún. 21. 16:52
 12/18 anonim ***** válasza:

Most akkor beléd dugta vagy nem? Most azt mondod nem dugta beléd, előtte azt írod, hogy nem teljesen dugta beléd. Döntsd már el!


Egyébként meg teljesen mindegy, az előváladék is tartalmazhat spermát amitől simán lehetsz terhes. Szóval ez, hogy nem élvezett el benned nem jelenti azt, hogy nem lehetsz terhes. Kicsit olvasgass a test működéséről mielőtt belevágsz a szexbe mert látszik, hogy nem vagy teljesen felvilágosítva ezen a területen.

2015. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
édes istenem.. mond hogy ez kamu és nem létezel ilyen kevés ésszel? Az hogy nem jött belőled semmi nem jelenti azt hogy nem volt előváladék. ami olyan mennyiségű is lehet hogy észre se veszed, viszont simán tartalmazhat élő spermiumokat, amik megtermékenyíthetnek, nem nem a petefészekben.
2015. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Azt,hogy nem dugta belem azt arra ertettem amit az elozo irt,a kezet es az izejet meg csak felig. De en ugy tudom hogy csak peteeres idoszakaban valo szexelestol lehet az ember terhes es nekem akkor nem volt peteeresem
2015. jún. 21. 17:14
 15/18 anonim ***** válasza:
nem, nem csak akkor lehetsz terhes, hanem akkor a legnagyobb az esélye. terhes bármikor lehetsz.
2015. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
és bármikor lehet spontán peteérésed is.
2015. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
igen bármikor lehet peteérés.ezt nem tudhatod.az egy dolog hogy mikor időszerü de máskor is lehet
2015. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy, nyugi.
2015. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!