Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menszesz első napja egy kín,...

Menszesz első napja egy kín, nagyon erős alhasi fájdalom, nagyon melegem van, elmegy az erőm úgy érzem. Mitől?

Figyelt kérdés
régebb rosszabb volt hányás,fejfájás most viszont annyira csökkent hogy az alhasam nagyon fáj ,pisilesnel nagyon szúr és szinte egy örökkévalóságnak tűnik míg pisilek,nagyon melegem van állandóan de pl ha levetem a bluzom egyenesen reszketek és ezek mellé nagyon gyengének érzem magam , szinte felállni nincs erőm,eddig csak az első nap volt ilyen viszont mára az összes.dokinál voltam nem látott semmit,akkor viszont mitől lehet?

2015. jún. 21. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
De ismerős, van akinek fáj, van akinek nem, próbálj meg mindig tornázni, naponta oldalsó lábemelést és felüléseket csinálni
2015. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is nagyon nagy kín az elsó két nap. Én páldául enyhe pánik beteg vagyok és az elsó nap mindíg rámtör. Nekem is ugy érzem melegem van és, hogy nagyon fáradt vagyok. Nekem is szúr pisiléskor, de nme sokáig szoktam. Bár nekem mellette a derekam is fáj. Én azt tudom ajánlani, hogy az elsó két napban ne nagyon menj sehova főként ha ilyen szédülős és fejfájós vagy. Én a hírtelen vérveszteségtól szoktam zédülni, de akkor nagyon. Sajnos neked így jelenik meg. Van akinek nem fáj (rohadt mázlisták) van akinek meg sajnos igen. Én ezek a tünetek miatt keresem fel a nőgyógyászt,mert én nekem van olyan, hogy már annyira fáj,hogy sírok. És ilyenkor nem megyek sehova,mert egyszer volt egy enyhe agyrázkodásom miatta. Kitartás és mindenképp egy nőgyógyász. Biztos ami biztos. :)
2015. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!