Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt valaki kinek nagyon...

Van itt valaki kinek nagyon kevés a menstruációja? Ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés
KB 5 hónapja vettem észre hogy egyre kevesebb, mostanra már két napos lett a többibarnázás. Most külföldön vagyok nincs lehetőségem orvoshoz menni. Ugye ettől majd még lehet gyerekem vagy rendbe lehet hozni?
2015. jún. 28. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Összvissz 3 napig menstruálok, ebből egyik nap se barnázás, és van gyermekem.
2015. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia hát előszöris hány éves vagy? Mert ha még tiézser vagy akkor az ilyesmi előfordúlhat, amolyan ciklus zavar jelentkezik. Étkezési problémák, stressz, túlzott torna is okozhatja, személyes tapasztalatomból mondom mikor nagyon rááltam a diétákra a szervezetem egyszerűen átváltott és több hónapokig nem jött meg. Aztán elkezdtem normálisan enni, tartottam a szabályokat de nem olyan szigorúan ahogy a diéta elő írta,de ne aggódj gyereked mindenképp lessz! :)
2015. jún. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem 22 vagyok. Oszvisz 42 kg de voltam 45,48 és akkor nem voltak ilyen problémáim. Amúgy nem tűnök soványnak mert alacsony vagyok de valjon ha meghíznek rendbe jönne ismét? Fontolgatom a gyerek témát mert a párom is szeretné már 2 éven belül :) írhattok meg ha tudtok! Eddig is köszi
2015. jún. 28. 18:45
 4/5 A kérdező kommentje:
És még napra pontos is de tényleg tisztaságival elvagyok egész nap.
2015. jún. 28. 18:48
 5/5 anonim válasza:
Akkor én azt javaslom vegyél egy terhességi tesztet! Jobb ötletem nincs :)
2015. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!