Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára csak krém?

Hüvelygombára csak krém?

Figyelt kérdés
hüvelygombám van és hallottam hogy ezt kívül belül kezelni kell, de nem hinném hogy beválna a hüvelytabletta mert még a minitampon sem megy fel. Elmúlhat ha csak a krémet használom? (15)

2015. jún. 30. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

hát a krémet elsősorban azért adják, hogy ne viszkessél. persze van benne gombaellenes hatóanyag, de szerintem egymagában a kenőcs édeskevés. amikor először volt gombám akkor kaptam kúpot és kenőcsöt(3 napi adag volt), aztán most másodjára meg 10 napra kaptam kúpot+kenőcs, plusz még szájon át bevehető tablettát is írtak fel.

ezt igazából orvos tudná megmondani, hogy mi elég. de szerintem csak a kenőcs önmagában kevés.

2015. jún. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha hüvelygombád van, akkor tessék elmenni a nőgyógyászhoz aki a megfelel kupot, krémet vagy tablettát felírja neked. Maga a kenőcs semmit nem ér
2015. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem. A krém külsőleg van, hogy ne viszkessen. De a gomba belül van, azért kell kúpot vagy hüvelytablettát használni rá.

Egyébként nem biztos, hogy gombád, vagy csak gombád van, így célszerű lenne orvoshoz menni.

2015. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kevés csak a krém. Vegyél Canesten combit és az viszont szinte biztos hogy meggyógyít, ha gombád van. Kárt nem okozol vele!
2015. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Képzeld nekem sem megy fel még a minitampon sem (pedig 20 vagyok, elég ciki..), és pont ma kezdtem el tablettát használni, és sikeresen célba ért. nem volt vele gond. el kellett lazulnom, meg koncentrálnom kellett. Szépen, türelmesen toltam egyre befelé a testemmel is segítve, hogy minél beljebb kerüljön és sikerült. konkrétan el is tűnt. :D szóval szerintem próbáld meg. egyébként Klion-D hüvelytablettát használok, amit a nőgyógyászom írt fel. :)
2015. júl. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 4. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!