Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaralás miatt tovább szedtem...

Nyaralás miatt tovább szedtem a gyógyszert, viszont elég kellemetlen tüneteim vannak. Valakinek hasonlò tapasztalata van?

Figyelt kérdés
Ez most a 4. hét vérzés nélkül, tehát a màsodik levelet kezdtem a héten. Minimàlis pecsételö vérzésem màr volt, idönként mintha émelyegnék (ezt lehet, hogy csak beképzelem magamnak), és kb. hét eleje òta (tehát amikor elvileg meg kellett volna jönnie) alhasi fàjdalmaim vannak, nem elviselhetetlen, inkàbb csak aggaszt, hogy valami baj van, vagy ez csak a tovàbbszedés következménye-e.

2015. júl. 2. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert telítődött a méhed, és ő már meg akarná indítani a dolgokat, de te nem hagyod, mert szeded a tablettát, és így jelzi, hogy neki az elég már.

Ha abbahagyod a szedést, valószínűleg erős vérzésed lesz és a magas fájdalom sem kizárt, de szerintem állj le vele, mert veszélyes. Legközelebb maximum egy-két napot csúsztass, ne heteket.

2015. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!