Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációtól bedagadhat a...

Menstruációtól bedagadhat a lábszár?

Figyelt kérdés
Annyira bedagadt a lábszáram, hogy a bokámat alig tudtam hajlítani. Ráadásul csak a jobb. Legalábbis ennyire. A bal csak minimálisan. Ez lehet menstruációtól?

2015. júl. 4. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, a hormonok miatt általános jelenség menstruáció előtt-alatt a vizesedés.

De ha pár napon belül nem javul, akkor keresd fel a háziorvosod!

2015. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Szoktam vizesedni menstruációkor, de távolról sem ennyire. Annyira megijedtem most, hogy egy régebben szedett vízhajtót be is vettem.

2015. júl. 4. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A fél oldali dagadás hátterében állhat trombózis is! Ez nem játék, haladéktalan menj kórházba, hogy megnézzék! (sürgősségin megnézik)
2015. júl. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ettől ijedtem meg én is, mert én is így tudtam. Viszont ma délelőtt már mindkettő bedagadt, bár szerencsére nem annyira mint tegnap. És délutánra le is lappadt. Ezen kívül most az egyszer fordult elő, hogy csak az egyik dagadt be. Ja, és nem meleg. Mert úgy tudom trombózisnál meleg a láb.

Viszont azért köszönöm a figyelmeztetésedet.

2015. júl. 5. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!