Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúpot mikor kell felhely...

Hüvelykúpot mikor kell felhelyezni zuhanyzás után este, de buli előtt vagy után?

Figyelt kérdés
A doki felírt hüvelykúpot és azt mondta este, zuhanyzás után használjam; ha elmegyek bulizni akkor este pl.: 8 körül a buli előtt tegyem be, vagy hajnalban utána mikor lefekszem? Mondta hogy strandolhatok közben, meg alkohol is megfér vele, csak ezt elfelejtettem megkérdezni.

2015. júl. 7. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Zuhanyzás után, és tegyél be tisztasági betétet, meg vigyél is.
2015. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ertem a dokidat.

A tajekoztatoban is benne van hogy lefekves elott kell fekve feltenni igy eloszlik alvas alatt kifejti hatasat.strandolni meg nem szabad ha fertőzésed van egy a te allapotod ne romoljon plusz nem szabad veszélynek kitenni masokat.nehogy elkapjak

2015. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem fertőzés, hanem gyulladás, nem mástól kaptam el és tőlem se tudják(tehát nem gomba például). :) De a másik, hogy gyógyszertári készítmény, nincs hozzá leírás.
2015. júl. 7. 23:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hajnalban tenném be, mikor lefekszel aludni. Mivel az ilyen dolgok ki szoktak folyni függőleges helyzetben.
2015. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!