Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok ti az esti buli után...

Csajok ti az esti buli után hazaérve rögtön megfürdötök, zuhanyoztak, vagy csak felkelés után?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire vagyok fáradt, zuhanyozni nem szoktam mindig, de a sminkemet mindig lemosom, akármilyen fáradt legyek is.
2014. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mindig zuhanyzok, bármilyen fáradt vagyok, nem mászok koszosan az ágyba.
2014. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha állni se tudok, mert olyan részeg vagyok, inkább nem merészkedek a vizes kádba, kockáztatva hogy elesek és a lakótársam vérbe fagyva, pucéron talál meg reggel.
2014. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a talpamra vagyok érzékeny. Nyáron esküvőn voltam és hát a magassarkú egy idő után elég kényelmetlen volt, a talpam meg elképesztően mocskos lett, mert az udvarra is kimentem mezítláb.

Na ilyenkor bármennyire fáradt vagyok, mindig lefürdök, mert egyszerűen rosszul érzem magam ha koszos a talpam.

Ez rám napközben is igaz..ha papucsban vagyok és koszos lesz a talpam, akkor délután is beállok a zuhany alá, hogy megmossam.


Egyébként ha nincs ez, és nagyon fáradt vagyok, akkor inkább reggel zuhanyzok.

2014. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig lezuhanyzom/fürdök. Ha nem vagyok részeg, akkor azért, ha nagyon részeg vagyok, akkor meg azért:D Nem szeretek koszosan lefeküdni.
2014. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha nagyon fáradt vagyok, akkor max csak a legkoszosabb testrészeim mosom meg (kezem-lábam bár ez mindig előfordul), meg lemosom a sminkemet.
2014. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amíg a szülőkkel laktam, nem, de most már a férjemmel lakunk, minden esetben lefürdünk. Sminket is általában lemosom, bár nem szoktam kikenni magam nagyon, csak púder, spirál meg szemhéjfesték, de csak lágy, ezüst színű.
2014. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!