Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek felállni, mert...

Nem merek felállni, mert akkor érzem hogy a vér a földig folyna?

Figyelt kérdés
Most itt fekszek, ki kéne mennem pisilni, de nem merek felállni, mert akkor érzem hogy annyi vér jön ki hogy nem bírja felszívni a betét, és minden fele folyni fog. Nincs a kozelbe semmi olyan ami véres lehetne. Mit tegyek? Fehér a szőnyeg és nagyon félek tényleg..ez a 2. Menzszeszem még nem volt ilyen erős...(hozzáteszem ez nem szép de anyám semmit nem mondott nekem, csak vett betétet..mindent a netről szedtem...kérlek valami jó ötleteet légyszii 13/l

2015. júl. 8. 22:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nyugi. fel fogja szívni. menj ki nyugodtan pisilni. cserélj betétet, ha szükséges.
2015. júl. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Rendben, és köszi a gyors választ!
2015. júl. 8. 22:19
 3/20 A kérdező kommentje:
Melléfolyt, a szőnyegre...:((( olyan ciki csak én meg a bátyám vagyunk jelenleg itthon és...wááá
2015. júl. 8. 22:24
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon durván vézek..:s ez baj?:ss rendesen folyik belőlem a vér
2015. júl. 8. 22:24
 5/20 anonim ***** válasza:

Semmi baj:)

Soha nem fog annyi vér kifolyni,hogy elöntsön mindent,csak úgy érzed:)

Valójában nem is olyan sok az a vérmennyiség,amit ilyenkor veszítünk,csak soknak tűnik.Majd hozzászoksz,megtapasztalod idővel te is:)

Ha ez megnyugtat néha még én is szoktam feszengeni,hogy átáztam,mindenki látni foglya a vért meg hasonlók:D,pedig én már érettségizni fogok:)

2015. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
hm,biztos,hogy jól raktad fel a betétet/nem mozdult el?
2015. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatást!:) de már csak 1 betét van, amit most betettem. Mivel pótoljam reggelig?:ss vattánk csak ilyen korong van és nem az a golyószerű
2015. júl. 8. 22:29
 8/20 A kérdező kommentje:
Szárnyas volt, és nem mozdult el
2015. júl. 8. 22:29
 9/20 anonim ***** válasza:

Pótolni sajnos vattával nem igen lehet,olyan praktikák vannak,hogy zoknit összetekersz,vagy valamilyen anyagot,de ezeket utána ki kéne dobni,meg nem ezek elmozdulnak.

Ne haragudj,de nem igazán értem,hogy folyhatott ki a szőnyegre.Teljesen átázott a betét?Pizsigatya nem volt rajtad,

Egyébként ha ilyen erős a mensid,szerintem tehetnél magad alá egy törölközőt,hogy nehogy összevérezd az ágyat.De ne aggódj,csak az elején ilyen nehéz,majd kitapasztalod magadnak:)

Legközelebb esetleg vehetnél éjszakai betétet is(nem tudom most milyen van),mer annak hosszabb a hátsó része,így kisebb az esélye,hogy mellé folyik.Egyébként az always betéteket ajánlom,nekem beváltak:)

2015. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem pizsi nadrág van rajtam, hanem ilyen "pics*gatya" aminek bő a vége és így olyan mintha nem is lenne rajtam semmi. Betét ilyen bella "gyerekbetét" anyám vette, nekem nem is jön be mert mintás, illatos, minden amit el lehet képzelni. Meg nem valami vastag....
2015. júl. 8. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!