Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy ne jöjjön...

Mit tegyek hogy ne jöjjön vissza a hüvelygombám, ennyi kezelés és tenyésztés ellenére sem javulok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiába kaptam kezelést, ideig óráig használ, utána minden kezdődik előlről. Csináltak tenyésztést. Fél éve egyedülálló vagyok (elvált) és most is elő szokott fordulni, és néhány nap múlva el múlik. De igy hogy kezdjek párkapcsolatot, hogy éljek nemi életet ha rá kerül a sor ? Kétségbe vagyok esve nagyon :(
2015. júl. 9. 08:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én arról az oldalról tudok BIZTOSAN nyilatkozni,hogy erősebb vagy hosszabb ideje tartó, mondjuk, hüvelygombánál természetes kiegészítőket is kell keresni, lehetőleg már az elejétől, pl. kamilla gyulladáscsökkentőnek, stb.


Illetve elhagyni a tusfürdőket, mosakodó szereket, mert a felborult egyensúly helyreállását gátolják. Ezeket helyettesíteni érdemes, alkalmankénti kezeléssel, akár almaecetes, szódabikarbónás lemosással (egyedi esetek vannak- mindenkinél más válik be).


Illetve kiváltani a szintetikus kezelési módokat, komolyabb életmód reformmal, aminek az alapvető, első számú pontja az étkezés reformja.

(elhagyni a fehér lisztet (f.tésztákat is), és teljesen lecsökkenteni a cukorbevitelt)


Az indoka ennek,hogy hosszabb ideje tartó gombás fertőzésnél (ami valószínűsítve a bélrendszerben való egyensúly felborulásával kezdődött) a szervezetet folyamatosan támadja a gomba, és az étkezési szokásaink adják a felborult egyensúly alapjait.


Hidd el, szerintem ezek a témák egyik férfinek sem teljesen ismeretlenek, nyugodj meg. Biztos egy olyan párod lesz, aki mindenben megért, és ebben is melletted áll.


Amúgy,ha betartasz mindent fentebb, nem fog előjönni és kb. fél vagy egy év "odafigyelés" után megerősödik/rendeződik a szervezeted, és közben visszaszorul a gomba elszaporodottsága a szervezetedben.

2015. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!