Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy tudnam ezt elfogadni?...

Hogy tudnam ezt elfogadni? Egyaltalan ez normalis? (Mellel kapcsolatos kerdes)

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy nekem nem csupan az egyik mellem nagyobb mint a masik (megjegyzem szerintem nem kicsi az elteres) de a ket mellbimbom is teljesen mas. Az egyik nagyobb es sotetebb a masik kisebb es szinte feheres. Iszonyat zavar ,igazabol nincsenek olyan kis melleim a meretukkel elegedett vagyok de ez annyira zavar hogy sirni is kepes vagyok miatta. Egyaltalan ez normalis? Nem lehet valami mellrakom vagy ilyesmim ami miatt ilyen mas( lehet hulye kerdes, nem nagyon vagyok tisztaba a dolgokkal ilyen teren) . Az ekezetek miatt elnezest. Valaki aki hasonlo cipoben jar? Nagyon rosszul erzem magam miatta. A baratom elott meg mindig nem vagyok hajlando melltartot cserelni vagy barmi olyan helyzetet kerulok amikor telibe latna a melleimet nappal. Kerlek normalis valaszokat! Elore is koszonom
2015. júl. 9. 23:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt 18/L
2015. júl. 9. 23:10
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy abnormális, már a saját esetemből kiindulva. A melleid ugyanolyan egyediek, mint az arcod, szemed, stb. Ráadásul a nők túlnyomó többségének van méreteltérés a két melle közt, van, akinek egész pici, van, akinek látványos. És általában a bal nagyobb.


Ez olyan, hogy meg kell vele barátkozni, mert ez van. Aki szeret, így szeret, a többiekre meg amúgy sem tartozik.

2015. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!