Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most Spanyol gallérom (...

Most Spanyol gallérom ( parafimózis ) lehet? Mert ugyan azok a tünetek voltak! Hátrahúztam a fitymát, beszorult abba az "árokba" és nem ment vissza, úgy kellett a sebészeten 2 napra rá visszagyömöszölni!

Figyelt kérdés
ÉS ha ez az, tudnátok tippeket adni, mit lehet vele csinálni? körülmetélést NE írjatok, azt akarom legfőképp elkerülni.

2013. szept. 23. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

A spanyolgallér (parafimózis) definíciója pont ez, igen. Amikor beszorul a makk mögé és onnét nem tudod előretolni újra.


Lehet nyújtani is a fitymát, rengetegen csinálták már, nem képtelenség, hogy sikerüljön neked is.


Írjál még részleteket, hogy mennyire tudod lankadtan, mereven hátrahúzni, stb. :)

2013. szept. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

A parafimózis veszélyes, és sokkal komolyabb, mint ha "csak" szűk lenne a fitymád. Ez az az állapot, hogy a szők fityma a makk mögé szorul és megduzzad, így aztán egy zsákutca alakul ki: előre nem tud menni, mert duzzadt, hátrahúzva meg szorítja a makkot. Még jó, hogy elmentél a sebészetre, mert ezt az állapotot mihamarabb meg kell szűntetni.


A spanyolgallérra hajlamos fitymával egyetlen dolgot lehet tenni, el kell távolítani.


Tudom, hogy nem ezt akartad hallani, de gyakorlatilag ez az egyetlen megoldás. Vígasztaljon az, hogy a körülmetélés nagyon egészséges dolog, és nem csak a férfi számára, hanem a barátnőd, feleséged számára is. :-)

2013. szept. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem, gyakorlatilag nagyon sok megoldás van, csak ez az egyetlen ami neked tetszik. A többi nőt meg hagyd ki a dologból légyszi.
2013. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Én nem vagyok metélés párti, de a Te esetedben ez az egyik megoldás, a másik meg, hogy nem szexelsz soha.
2013. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

ha nem szexelne, akkor is felmerülne a probléma. ilyen esetben aztán tényleg nincs mér megoldás, mint a nagyon teljes metélés, de tényleg amennyire csak lehet, hogy 1 mm felesleg se maradjon, ami gondot tud okozni utána.

másrészt hidd el, semmit nem vesztesz vele, csak nyersz + egy új élet kezdete számodra is ...

2014. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Na örülök, hogy valaki végre rajtam kívül is ezt írta!
2014. ápr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi történt,körülmetéltek azóta?
2019. máj. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!