Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja kezdtem el szedni...

2 napja kezdtem el szedni fogamzásgátlót (Triodena) ezelőtt még soha nem szedtem. Ez a vérzést is csökkenteni fogja?

Figyelt kérdés
2-3 éve folyton vastag a méhnyálkahártyám és ezért időként brutális mennyiségű a vérzésem és darabos de a dokim azt mondta nem ajánlja a fogamzásgátlót mert így is eléggé felvan borulva a hormonháztartásom. Ezért váltottam dokit és ő most írt fel remélem ezáltal már normális vérzésem lesz.
2015. júl. 13. 13:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel fogamzásgátló szedése alatt nem vastagodik meg annyira a méhnyálkahártya, így általában a vérzés is kisebb mértékű. Nem törvényszerű, de a legtöbb esetben csökkenti. De én azért elgondolkodtam volna a helyedben, hogy talán az orvos sem kicseszésből mondja azt, amit.
2015. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!